Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy szép legyen a...

Mit tegyek hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, már 12 évesen kozmetikushoz jártam... Az arcomon tele vagyok pattanásokkal, miteszerekkel (főként a homlok, szemöldökök között, orr, száj körül éd az állam tájékán)

Rengeteg arcápolási/tisztítási terméket kipróbáltam màr, a kozmetikus annyit mondott hogy majd elmúlik (azota nem is megyek hozza)

Különleges diétákon is voltam hátha az étkezésemmel lenni probléma de semmi sem változott.

Annyira elegem van abból, hogy egész nap takargatom az arcom és az önbizalmam sincs emiatt.

Értelmes vàlaszokat vàrok, előre is köszönöm<3


2023. nov. 9. 22:43
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
0%

Múlj el 20-22, a hormonàlis vàltozàsokon ess keresztül, aztàn beszélünk.


Szóval see you again later.

2023. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sokunk számára van egy kemény 10 év ocsmány képpel (már bocsánat), ha szerencséd van "kinövöd", vagy megszívtad, mint én 😅

Nem mindegy milyen féle termékekkel próbálkoztál. Ismered a skinsmartot? Ha nem, akkor nézegesd a videóit, próbálkozz ott.

Az meg hogy többet nem mész a kozmetikushoz hlyeség, hiszen az ellen amit a hormonjaid művelnek veled max ennyit tud tenni. Nagyon brutális arcra esetleg bőrgyógyász tud írni valamit.

Mitesszerekre nekem a hámlasztó sokat segített, keress a bőrtípusodnak megfelelőt. Jönni jönnek, de kevesebb és sokkal könnyebb kinyomni őket, már ez is nagy segítség számomra legalábbis

2023. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Szexelni kell, volt már hogy engem is kivert a ragya mikor sokáig nem nyúlt hozzám nő.
2023. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egy bőrgyógyászhoz elmenni. De a 2esnek egyébként igaza van. Nem mindegy, milyen minőségű termékeket prób
2023. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi. Szóval *próbáltál. Skinsmartot én is ajánlom. Valamint Facebookon van a Skincare Junkie - Hungary csoport. Ott jó krémeket szoktak ajánlani. Kell egy jó arcápolási rutin. Dupla tisztítás este, egy-jettő szérum, ami a te bőrpriblémádra való (pl: azelain sav, niacinamide), egy bőrtípusodnak megfelelő hidratálókrém, reggelre egy jó fényvédő.
2023. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm amiket eddig írtatok:)

Lehet hülyeség, hogy nem megyek többet kozmetikushoz, de többet ártott, mint használt. Skinmartot is próbáltam már, csakúgy mint a Mixa, Revox és az Elyn's lab termékcsaládot. Van egy esti arcápolási rutinom, amiben szerepel dupla tisztítás, toner, niacinamide szérum és hidratáló. Fényvédőt is használok.... Amit pedig a szexről írt a fenti illető, szimplán nem értem milyen összefüggés van a két dolog között...

2023. nov. 12. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Én vagyok a fenti illető. Az összefüggést most nem áll módomban feltárni, de kérdezd a régi öregeket. Azok is megerősítik amit mondtam 😉
2023. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!