Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez önuralom/ szorgalom kérdése...

Ez önuralom/ szorgalom kérdése vagy fogadjam el hogy így nézek ki?

Figyelt kérdés

Szóval, nem olyan rosszak az adottságaim, 46 kiló vagyok de semmi izom nincs rajtam, a fenekem lapos meg van egy kis pocim, illetve rossz a tartásom.


Viszont ami mindig is zavart, az az arcom, többek között a fogaim rendezetlensége, illetve a pattanásos arcbőr, amin sok heg is van, egy nagyon feltűnő. Kb egy éve a hajam is tönkrement, hiába vágatom rendszeresen, fodrászkellékes készítményeket használok, nem jön helyre.


A lényeg, hogy úgy élem a napjaimat, hogy előttem lebeg az, hogy minden amit fentebb írtam csak átmeneti időszak. A bőröm, a hajam, a fogaim, de be kell látnom, hogy évek óta ez van.

Ronda vagyok, és lassan de biztosan már öregszem is, és nem lesz jobb.


2023. nov. 5. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jutott estedbe, hogy kivizsgáltasd magad? A bőr és haj probléma simán lehet hormonális.


A fogaidra meg fogszabalyzas. Ha 18 alatt vagy, akkor valamennyire kedvezményes is.


A formadon meg a sport esetleg tud valamennyit segíteni.

2023. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Sportoljal.

Egyel normalis otthon fozott eteleket.


Fogszabalyozas.


Plasztikai sebesz szeppe szab at.

2023. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az egész onnan jött hogy valamihez kellett rólam egy profil meg egy szemből fotó, és láttam hogy rettenetesen nézek ki, nagyon elszomorodtam.

A fogszabályozás csak pénz kérdése, rajta vagyok a dolgon, a hajam a sok festéstől ment tönkre, de már egy éve kímélem, visszavágatom, és kifésülhetetlen, egészségtelen, szénakazal az rendbejönni nem fog, csak lenőni. A bőrömre, meg használok pár szérumot, a hegre meg dermarollert, de csak olyan otthoni, nem orvosi. Szóval ezeket tudom tenni magamért, még lehetne sportolni meg rendesebben étkezni, de most vannak olyan magánéleti dolgaim hogy sokat utazom és nagyon fáradt vagyok és nehéz megoldanom.

2023. nov. 6. 05:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül egyiket sem látom mefoldhatatlan problémának.

Testformálásra a sport és a helyes étkezés, a konditeremben bármelyik edző tud erre tippeket adni. Egy beszélgetésért nem kell milliókat fizetni.

Pattanásra kozmetikus felkeresése,

Fogszabályzáshoz pedig fogorvos.


Nem ciki segítséget kérni. Hajrá!

2023. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok idő pénz és energia jól kinézni, ne keseredj el emiatt. Tök normális hogy valakinek nem azt dobta a gép amit várt volna, nem vagy ezzel egyedül. Nekem például nagyon sok időt vett igénybe a bőröm rendbetétele, tényleg már agyf.szt kaptam hogy másról nem szól a szépítkezés csak vigyázni mit mikor hogyan kenek magamra, mit egyek hogy ne pattogjak ki. A hajam szintén nagyon kényes, ha nem vigyázok, kócos és száraz. A fogaimat fogszabályzó tette széppé pár év alatt, a tartásom se volt tökéletes, de sporttal jelentősen javult. Még az orvos is meglepődött hogy ilyen rövid idő alatt nem látott még ekkora javulást.

Ezek nem megoldhatatlan gondok szerencsére, csak kitartás kell hozzá. Érdemes szakemberrel futni pár kört, hogy ne költs felesleges dolgokra amik nem használnak. Ez esetben lehet hiába használsz prémium terméket a hajadra, mert valami más áll a háttérben, nem a helytelen ápolás. Hegekre egyre több kezelés áll rendelkezésre, valamint vannak rá összeállított bőrápolási rutinok. A sport nem csak a külsődön, a közérzeteden is jelentősen javítani fog. Fel a fejjel!

2023. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Egyik sem megoldatlan dolog, valóban tekintsd ideiglenes állapotnak. Én is voltam így de tudtam, hogy el kell viselni, amíg lesz lehetőség jobbá tenni. Pl. nekem akkor lett lehetőségem normálisabban kinézni, amikor elköltözhettem otthonról és lett keresetem. A hajad majd lenő, max 1 év alatt már szebb lesz, amint lesz időd kezdj el edzeni, a skinny fat alkatból elég hamar lehet szépet csinálni, nekem is összejött nagyjából fél év alatt. Heti 1-2 jóga a youtube-ról meg kis súlyzózás pár kilós súlyokkal már meglátszik. A fogaid majd szépek lesznek, ha összejön a pénz a szabályozásra, az arcbőre meg senkinek sem tökéletes.
2023. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a fog, haj, arcbőr pénz kérdése is, de az alakodon tudnál szorgalommal

formálni.

Otthoni dermarollelt elfelejteném.

Jó arcápolási rutin sokat segíthet, de a hegeket otthoni ápolással nem lehet teljesen eltüntetni, a kezelése pedig drága.

A fogszabályzó szintén drága.

Hajjal kapcsolatban nem tudom. Az lehet, hogy tényleg csak idő kérdése.

Nem tudom, hogy mennyit tudsz félretenni, vagy hogy jelenleg gyűjtesz-e valamire, de ha annyira zavarnak ezek a dolgok, megpróbálhatsz rá félretenni.

De a testeden elkezdhetsz dolgozni anélkül is.

2023. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1-el maximálisan egyet tudok érteni. Nekem olyan tapintású volt a hajam, mikor a kamaszkorból mentem ki, mint a dörzsi szivacs, ha próbáltam bármit is rákenni hogy ne legyen száraz, az ráragadt, abszolút nem szívta be, sokszor zsíros tapintású maradt a fejtövem a balzsamtól, a hossza meg csút száraz kócos szar volt. Utána helyreállt úgy hogy semmit nem csináltam vele, sőt még leszívva és szőkítve is volt/van azóta is. Nyáron mentem fodrászhoz, és mondta hogy milyen szép egészséges a hajam. Akkor elmeséltem neki ezt az előző időszakot, azt válaszolta, hogy ilyenek jönnek-mennek, a hormonok miatt. Szóval tényleg megérne egy kivizsgálást, mert simán lehet, hogy a hormonjaiddal van gond.
2023. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!