Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús hajjal milyen hajviseletet...

Dús hajjal milyen hajviseletet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hosszú dús a hajam, ha ki van engedve mindehogy áll, csak normálisan nem.

Hullámos a hajam egyébként.

Kb mindig copfban, kontyban hordom, vagy fonva, de ezeket unom.

Szeretnék kicsit javítani a kinézetemen, beújítani ezzel-azzal és az egyik a hajam lenne.

Levágatni nem igazán szeretném.

Vasalni néha szoktam, de hamar kirugja magát.

Köszönöm ha segítesz



2023. okt. 27. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába nem szeretnéd levágatni. A komty, copf, fonat, félis feltuzott hajakon kivul az a megoldás ha változatosságra vágysz.


A félfonatok jól tudnak kinézni hullámos suru vastag hajbol, pl egy vizeses fonas. Akkor nem log a szemedbe de az alja ki is van engedve.


Masnak sincs tobb lehetosege mint a komty copf fonat kiengedes.

2023. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fonásból és kontyból nagyon sokféle frizurát lehet csinálni. Lehet őket kombinálni is. A youtube-on sok videó van fent ezekről. A dús hosszú hajból lehet igazán jól dolgozni, kreatívnak lenni.
2023. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes tarkón vagy oldalt felnyírni hogy kevesebb legyen
2023. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon durván sok hajam van és többféle hajviseletet kipróbáltam már.


amikor hosszú volt akkor vagy tépetten, vagy fokozatosan levágva hordtam, + nagyon kiritkítva és mindig ki volt engedve mert kényelmetlen ha összekötöm a hatalmas mennyiség miatt. ezenkívül volt egy időszak amikor a tarkómon fel volt nyírva, az kellemes viselet volt hosszú hajjal nagyon, de 2 hetente igazítanom kellett az undercutot szóval macerás.


egy időben volt vállig érő is hasonló variációkkal, illetve bluntszerű is volt, már amennyire a hajtípusom engedte.


most van egy a-line bob hajam, az undercutom már majdnem teljesen lenőtt, és vannak benne aszimmetrikus megoldások, és gondolkodom azon hogy csinálok egy teljesne aszimmetrikus bobot.


+ megfelelő balzsamot, pakolást ajánlom neked, nekem sokat segített.

2023. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!