Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajviselet hogy nézne ki...

Ez a hajviselet hogy nézne ki göndör hajjal?

Figyelt kérdés

Nagyon dús a göndör hajam, ezért szinte alig látszom ki a hajzuhatag mögül. Meg bármit csinálok, állandóan ápolatlannak, kócosnak tűnik a hajam, kivéve, ha frissen van mosva, de másnap újra ronda. (Legalábbis én ezt gondolom róla. Lehet, hogy akik kívülről látják, másként gondolják.) Meg az is zavar, hogy össze-vissza töredezik, alig bírom kifésülni, abban reménykedem, hogy ha levágják a töredezett részt, megmarad az egészséges haj. Valamilyen fiúsabb hajviseletet szeretnék, konkrétan ez tetszik nagyon: [link]

Csak neki ugye egyenes haja van. Nem tudom, hogy nézne ki ugyanez göndör hajjal. Mit gondoltok? Esetleg valami más ötlet? Rákerestem, hogy short curly hair, volt is, amelyik tetszett, csak szerintem azok is olyanok, hogy amikor a fodrász gondosan belövi, tök jó, de ha magamnak megpróbálom megcsinálni, nem fog tetszeni, meg amúgy is elalszom másnapra. Valami egyszerűen, reggelente 2 perc alatt akár otthon is megcsinálható hajat szeretnék.


2012. jún. 4. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha göndör a hajad , ne vágass rövidet, mert reggelente még a pillanatot is átkozni fogd mikor levágattad. Kíváncsi lennék mi éreznek akkor az emberek , amikor göndör hajukat rövidre akarják vágni. Kezelhetetlen lenne.
2012. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább hagyom. Már így is kezelhetetlen, nem akarom, hogy rosszabb legyen.:(
2012. jún. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!