Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy megszelídítsem...

Mit tegyek hogy megszelídítsem állati göndör fürtjeim?

Figyelt kérdés
hajvasaló ... tudom de szét ba*sza a hajam ! A hajkiegyenesítő szerek eddig nem használtak vagyis még nem találtam olyant ami bevált volna :// Van valakinek ötlete ? valami bevált módszer,szer ?(ami kapható is) XD
2012. jún. 3. 14:28
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A saját tapasztalatom az, hogy a természet ellen nem érdemes harcolni. Nekem derékig érő göndör hajam van, régebben egyenesítettem, ami egyrészt rengeteg idő, másrészt tönkreteszi a hajat.

Ami a legjobban bevált, a következő: minden reggel kissé bevizezem a hajam, (úgy, hogy a tövét ne érje víz), majd egy nagyon kicsi balzsamot teszek rá, és az ujjaimat használva fésűként, "megfésülködöm". A vizet pedig törölközőbe nyomkodva felitatom(nem dörzsölve, mert akkor szétmennek a hullámok!). Valamint használni szoktam, amikor már ez nem segít, egy "csodaszert". A TAB kozmetikai kft-nek van egy ilyen terméke: [link] (ebből a legelső; bocsi, magyart nem találtam), ez fodrászkellékes boltokban megtalálható kb. nyolcszáz forintba kerül. Szóval egy kb. 200 ml-es üvegbe teszek egy mogyorónyit ebből és ugyanennyit a balzsamból is, majd teletöltöm vízzel és jól összerázom. Ebből fújok a hajamra, amíg kellően vizes nem lesz. Érdemes olyan üvegbe rakni, amiből lehet fújni (akár ablaktisztítós flakonból, bár kissé bizarr :-D), majd a szokott módon "megfésülöm". Két éve élek ezzel a módszerrel, eddig bevált, elég sokan irigylik a hajamat :-). És ne feledd, a göndör haj legjobb barátja a víz.

Sok sikert, remélem, tudtam segíteni!

2012. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)) kipróbálom :D
2012. jún. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!