Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajam miatt nevetnek rajtam,...

Hajam miatt nevetnek rajtam, jogos?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 22. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2023. okt. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj, ha neked ez tetszik és elég magabiztosnak érzed vele magad akkor hajrá, hordd egészséggel.


De véleményem szerint is nevetséges.

2023. okt. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor sima, párhuzamos mohawk jobban nézne ki? Vagy az is nevetséges?
2023. okt. 22. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik, de ettől még nem nevetséges. Az nagyon szánalmas, aki mást a külseje miatt kinevet. Ráadásul ez annyira nem is fura.
2023. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

jogos 😆😆 a taréj nélkül lehet jobb lenne, de nem tudom hogy szemből milyen.

Adam Gontiernek is ilyen haja van

2023. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Adam Gontiner is nevetséges vagy a hasonló hajúak? Amúgy jó a hasonlat, neki is hosszúkás feje van mint nekem.

Oldalról ilyen:

[link]

2023. okt. 23. 06:45
 7/8 anonim ***** válasza:

nem nevetseges, csak nyilvan kicsit fura az embereknek mert nem megszokott. mindig lesznek olyanok akik ezert leneznek vagy ilyesmi, de ez itt ilyen. ha magabiztos vagy stb, akkor nem fog erdekelni mas velemenye


Adamnak egyebkent hosszu haja lenne csak elkezdett kopaszodni, es ezert van ilyen frizuraja :)

2023. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is kopaszodok de fent, szóval nekem se sokáig lesz...
2023. okt. 24. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!