Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 évesen őszhajszál? Mit...

28 évesen őszhajszál? Mit csináljak???

Figyelt kérdés

Megőrülök...

Elől inkább baba hajakon vettem észre, a haj hosszon még nem.

Hosszú barna hajam van a melír nem opció, de most kezdjem el festetni? havonta az 25 ezer Ft fodrásznál, vagy kezdjek el itthon kókányolni?

Tudom azt szokták mondani, hogy nem szabad kiszedni, de most járkáljak úgy hogy a homlokom tetején virít az őszhaj????

VALAMI TIPP?

érdemes szedni esetleg valamit vagy mégis mit csináljak?


2023. szept. 28. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

1. ne használd az "opció" szót, kérlek, rettentően béna!


2. sajnos -mint mindenki- öregszel, el kell fogadni, marad a hajfestés...


3. én is otthon festem a hajam, nem nagy mutatvány

2023. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. szerintem meg nem béna.

"nem opció " ez egy kifejezés!

2. 28 évesen nem tartom magam öregnek már nem is haragudj.

3. Nem a mutatványról van szó, festettem már hajat én is, be is tudom festeni de amint leírtam PÁR szálról de inkább csak a baba hajakról van szó. Kétlem, hogy nincs más megoldás, vitamin, kapszula stb.

Én nem fogom itthon olcsó, szar festékekkel festegetni. Fodrászhoz járok mindig. És ahogy írtam, hosszú dús, derékig érő hajam van az igenis nagy "mutatvány".

4. A válasz nem volt hasznos. Ja és nekem pedig a "mutatvány" szó nem tetszik, ha már itt tartunk. Soha életembe nem hallottam még ilyet, hogy szerinted béna egy szó és én azért ne használjam. Ez egy értelmes magyar kifejezés, bármikor használhatom és fogom is.

2023. szept. 28. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha smbem szokitesz akkor semmi sem egyszerűbb mint a kívánt színű festéket a hajadra kenni
2023. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ki akar szőkíteni?
2023. szept. 28. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Atya ég...


Nem azt írtam, hogy öreg vagy, hanem hogy "öregszel"! Ez tény, ha tetszik ha nem.


Az őszülés ellen nincs mit tenni, nincs rá ismert és bizonyítottan működő terápia én már évekkel ezelőtt körüljártam mindent, bőrgyógyász, vitaminok, masszírozás...


Én csak kértem, hogy ne használj egy vírus-szerűen terjedő, divatos kifejezést, de csinálj amit akarsz, úgy látom sértésként veszel mindent, ami nem tetszik... nehéz életed lesz így...

2023. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mégis te vagy 0%-os nem én, csak ennyit mondok és nem fejtem ki.
2023. szept. 28. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg csak őszül, és nem kezd hullani. Az sokkalta szarabb.
2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van hajam bőven de amugy szokott hullani
2023. szept. 28. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Fesd be magad otthon ha zavar, több tízezer ember teszi ezt.
2023. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, ez az egy dolog, amit tehetsz. :) Am nem nagy ügy, be is festheted, ha zavar a tudat.
márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!