Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszhajszál befestő termék,...

Őszhajszál befestő termék, ami bevált? Termék vagy praktika?

Figyelt kérdés
Pár ősz hajszálam van, nem sok, de kicsit (engem) zavar. Szeretném valamilyen természetes férfi termékkel, vagy praktikával ezeket lefedni. Tud valaki olyat ajánlani ami bevált? Nem akarok hajat festeni csak ezért mert felesleges, de ha van olyan készítmény amivel csak az őszhajszált le tudom fedni, az jó lenne. Tud valaki ezzel kapcsolatosan tanácsot adni?

2021. máj. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Alkoholosfilc
2021. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre különböző termékek, de mind gagyi! Pl Grecian 2000 meg hasonló cuccok összefoglják a párnát amin alszol, lerakódik a fehér csempén/kádon stb. Nyugodtan próbálj ki minden vackot (én már megtettem), mind rengeteg idő/energia/pénz. Az egyetlen megoldás a festés saját tapasztalatom alapján. 32/f
2021. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajfestes, de szerintem inkabb hagyd meg, iszonyu szexi es ferfias az:)
2021. máj. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobban őszül a hajam, de inkább kopaszra borotváltam az egészet.
2021. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!