Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár őszhajszalam van,érdemes...

Pár őszhajszalam van,érdemes befestetnem?

Figyelt kérdés
Ezt én úgy képzelem el,hogy az eredeti hajszínemmel megegyező színnel festetem,és így mivel tényleg csak egy pár szál ősz hajszálam van így nem kell havonta festetni,max 3-4 havonta. Vagy kopik a festék belőle és csúnya lesz az egész hajhosszon a festék?
2023. aug. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne, pár ősz szál miatt kár stresszelni a többit ami még nem ősz. Mert hiába ilyen szipi-szupi mindenmentes az a hajfesték akkor is tele van olyan anyagokkal amire sem a hajnak sem a fejbőrnek nincs szüksége. Amikor már annyi ősz szál lesz, hogy zavar, vagy nagyon látszik ráérsz majd vele kinlódni.
2023. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1, pont ugyanolyan árnyalatot nehéz találni, így 3-4 hónap alatt óriási feltűnő lenövés keletkezik.

2, kopik is.

3, nekem úgy két-három tucat ősz hajszálam vam, mégis tojok rá

2023. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
30%
Azt a pár szálat vágd el minél mélyebben tükör előtt ollóval, és meg is szűnt a probléma egy időre. Ha megint előbújik, megint levágod.
2023. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha téged annyira zavar, hogy folyamatosan ezen kattogsz, akkor igen fesd be.

Egyébként senki nem áll a fejed felett nagyítóval és keresi, hogy vannak esetleg ősz szálaid? :)

Azt sem fogják lesni ha befested és neadj isten lenő.

Neked mi a jó? Azt csináld.

2023. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éve festetem, nem pár, hanem sok ősz hajszál miatt. Nagyon utálom. Két hét után látszik a lenövés, száraz lett tőle hajam. Ne kezdd el festetni, sok macera, egészségtelen is.
2023. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább borotváld le az egészet.
2023. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!