Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy jól álljon?

Figyelt kérdés

hosszú tépett hajam van kiengedve szoktam hordani, de igazából úgy össze-vissza áll

mit csináljak vele, hogy jól álljon?

ti beszoktátok fújni hajlakkal??

és abból mennyit fújjak rá?

mert attól olyan durva lesz a haj, pedig jó fajta hajlakkom van:(


2010. okt. 17. 16:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

vagy talán kivasaljam reggelente?? csak arra meg nincs időm

vagy hajmosás után kiszoktam, de mivel se nem göndör, senem sima a hajam ezért olyan béna lesz:(

2010. okt. 17. 16:11
 2/12 anonim válasza:
A vasalás jő ötlet az jól szokott kinézni:D
2010. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és egy idő után szépen el is fog töredezni :)
2010. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mondjuk ötleteket még nem kaptam

olyan hasznos választ adtatok

vasalás jó ötlet

hú de jó

2010. okt. 17. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a hajam:S kibontva elég hülyén áll:S

általában össze szoktam fogni:)és megcsinálom kicsit kócosra ,borzasra:D sztem úgy nagyon szexi:)többen dicsérték már meg úgy a frizurám:)

eddig ha vasaltam mindig lelapult az egész és töredezett lett...szóval a vasalásról le kellett szoknom.

2010. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

még mindig nem kaptam választ:(

nem akarom össze fogni, én kiengedve akarom hordani

2010. okt. 17. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nah majd én adok tanácsot! :)

Egyszerűen, hajmosás után úgy szárítsd meg, hogy előre hajolsz. Nekem így mindig egyenes marad, és szép dús is! Szóval olyan mintha kilapítottam volna, csak nem lapul le. Ha pedig nem tetszik az ötletem (...) akkor lapítsd ki reggelente és a tövénél egy kicsit tupírozd fel, majd fújd be hajlakkal és csak a legfelső vékony réteget vastag kefével óvatosan fésüld át, és voálá! Kész is a tökéletes frizura.

2010. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

istenem!! egy csomó választ kaptál!

összefogni nem akarod kiengedve akarod hordani de ugy hülyén néz ki vasalni nem jó mert eltörik az egész baaazzd nyird le kopaszra és vegyél parókát neke semmi se jo ?

2010. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3 választ kaptam ami hülyeség volt

az utsó előtti válasza nagyon megtetszett és köszönöm is:)

te pedig utsó meg egy bunkó vagy csak annyit tudok mondani

2010. okt. 17. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:

17:26 os vagyok ( a harmadik)

az én válaszom mér lenne hülyeség? :O:O:O(N)próbáltam tanácsot adni,mivel nekem is ilyen problémám volt mint neked:S gondoltam leírom a tapasztalatomat. ha ilyen hü-lye pics@ vagy tényleg igaza van az előttem szólónak borotváld le kopaszra:D tutijóll állna:D az összes problémád megoldodna:D´;)

2010. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!