Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy ne álljon össze vissza?

Figyelt kérdés
Álmomban mindig össze vissza forgolódhatok vagy nem is tudom.A hajam felül kb 10 centis,alatta hosszabb,aztán még hosszabb,fokozatosan van vágva és mindig össze vissza áll.Nem tudom lefésülni se.Persze levasalom nem mászkálok olyan hajjal.Pár nap múlva vendégségbe megyek több napra de nem szeretném ha reggelente így látnának.Mit csináljak?Nagyon köszi.
2011. aug. 2. 10:38
 1/3 Korsósovics válasza:

Heh, nekem is ez a gond áll fenn.

Az én hasznos megoldásom elég egyszerű: Felkelés után vizes kézzel a felállt hajtőhöz nyúlsz és addig dörzsöld lazán a hajtövet, amíg elég vizes nem lesz...aztán lapítsd le és ha van rá lehetőség szárits meg:)

2011. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ilyet szoktam én is köszi :D
2011. aug. 2. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ha be tudod fonni vagy fogni az adna neki egy kis hullámot és a kis kócosság kevésbé lenne észrevehető.Vagy esetleg fejkendőben aludni.
2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!