Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csinaljak?

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Későn érő 16 éves fiú vagyok. Szeretnek apolt Lenni de nem ertek ehhez. Most itt allok pattanasosan, szorosen es apolatlanul ami miatt undorodom magamtol.

Tudna valaki tippeket adni

Azert hogy egy apolt fiu lehessek?

Nagyon Halas lennek


2023. szept. 14. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A pattanások majd elmúlnak ez ilyen korral járó dolog, szőrteleníteni pedig muszáj az arcod most kellene elkezdeni borotválni?

Nem tudsz mit tenni,el kell kezdeni 😊

2023. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj Bocsi en nem erre gondoltam.

Szemely szerint most Ti milyen rutint ajanlanatok nekem?

2023. szept. 14. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is legyen jó higéniád moss fogat és nyelvet használj dezodort parfümöt, szájvizet


Egy alap arcápolási rutin amit például a barátom is követ az arclemosás arclemosóval pl: neutrogena hydro boost és hidratálás, szinten neutrogena hydro boost hidratálókrém. Ez bőven elég idővel sokkal szebb lesz a bőröd


Körmeidet mindig vágd le tövig és esetleg használhatsz heti 1x testápolót

Borotválkozás után arcszesz vagy hidratálókrém


Remélem segítettem!

2023. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3as te Nagyon sokat segitettel. A foghigeniam rendben van es szoktam borapolot is hasznalni!

4es te picit hulye vagy de neked is halas vagyok

2023. szept. 15. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:

El fog múlni, türelem,ez ilyen, nem kellemes, nem szép,de nem lehet eltüntetni, idővel elmúlik, mintha nem is lett volna.

Nekem is csúnya arcom és nagy pattanások voltak,de kb 20 évesen eltüntek és szép lett az arcom.

2023. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!