Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékonyszálú a hajam,...

Nagyon vékonyszálú a hajam, és sajnos elég kevés. Tudtok esetleg valamit, ami megerősíti, dúsítja a hajat? Vagy erre nincs is semmi?

Figyelt kérdés

Borzasztóan irigylem azokat az embereket, akiknek gyönyörű, dús hajuk van, nincs folyton összegubancolodva (egyik legnagyobb problémám 😅😆) és nem zsírosodik 3 nap után.


Aranyszőkés hajam van.


2023. szept. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt vagy csak mostanában lett ilyen?


Ha mindig ilyen volt, akkor azon semmi nem segít. Eredeti dús szőke hajjal eddig nem igen találkoztam. Kevesebb a hajhagyma, eredendően is vékonyabb szálú stb).


A zsirosodas ideje sem kirívóan tragikus. A legtöbb embernek heti 2-3 alkalommal hajat kell mosnia.


Gubancolódásra pedig használj balzsamot és hajolajat. Ez sem 100%, mert én is használok ilyeneket, de hosszú, így könnyen gubancolódik.

2023. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Három dolgot tudsz tenni, hogy ne látszódjon, hogy kevés hajad van:

1. Bedaueroltatod. Ettől dúsabbnak fog tűnni.

2. Felnyíratod egyik oldalt, és a maradékot átfésülöd a másik oldalra. Így több haj lesz egymás felett, így dúsabbnak fog tűnni, mint neki: [link]

3. Lenyírod az egész hajadat nagyon rövidre. Ettől nem fog látszódni, hogy kevés hajad van, és nem fog gubancolódni. Ilyen rövidre gondoltam: [link]


Persze tudom, mindegyik nagy változás lenne. Bevállalnád valamelyiket?

2023. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hajvitamint próbáltál már? Nekem az vált be
2023. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es

Hát talán kisebb koromban több hajam volt, de hazudnék ha azt mondanám, hogy sokkal több.


Már kb. 2 éve hullik is nagyon, de a fodrászom azt mondta, valszeg a menstruáció okozta vashiány miatt van, ezért nyár elején elkezdtem szedni a vasat.

Még nem nagyon javult a helyzet, de észrevettem, hogy kevesebb hajam jön ki fésüléskor/hajmosáskor.

Anyukám nemrég vett egy fáradtságra, hajerősödésre való vitamint, majd meglátom hogy az hat-e.

2023. szept. 10. 08:03
 5/5 A kérdező kommentje:

#2

Huh, nem is tudom, nekem egyik sem igazán tetszik. :D

2023. szept. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!