Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tudnék felnottesebbnek...

Summer2 kérdése:

Mitől tudnék felnottesebbnek kinézni? Egy új frizura, öltözködés?

Figyelt kérdés
Kb 15 évesnek néznek mikor 22 vagyok a hajam hosszú ami anyu szerint annyira nem áll jól, mások szerint kislányos az arcom, nem sminkelek.
2023. szept. 9. 15:58
 1/5 anonim válasza:
14%
miért akarsz felnőttesebbnek kinézni?
2023. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz bármi konkrétat mondani, de amúgy igen, új frizura, új öltözködési stílus és egy kis smink is segíthet, hogy ne 15 évesnek nézzenek.
2023. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy örökzöld kérdés. Itt is rengetegszer feljön.

Én is keresem erre a kérdésre a választ.


Én 31 vagyok. Pár éve még elkertek a személyimet is. Most már 23-27 évesnek néznek. Van sminktetoválásom(szemöldök és ajak). Ezek mondjuk annyira természetesek, hogy 3 év alatt 1 ember kérdezte meg, hogy tetoválva van-e. Úgyhogy a sminktől nem fogsz idősebbnek tűnni, max lesz egy kis karaktere/színe az arcodnak. Ezt még tetézi, hogy alacsony is vagyok és tudok gyerekreszlegen vásárolni.


Öltözködéssel még lehet csalni. Olyan helyekről válassz ruhát, ahol a fiatal felnőttek vásárolnak(orsay elvileg újra van, mohito, reserved amiket én szeretek). Itt felnottesebb ruhák vannak.

2023. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sminkelés meg egy megfelelő öltözködési stílus megtalálására valószínűleg segítene.
2023. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez mellett a viselkedésed gyerekes, ugyanúgy gyereknek fognak nézni. Természetesen egy más stílusú ruha, haj, hajszín, smink segíthet rajta, kérdés az, hogy jól érzed-e magad?
2023. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!