Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez jó borapolasi rutinnak...

Ez jó borapolasi rutinnak számít egy zsíros, pattanasra hajlamos, ám nem sok pattanassal rendelkezo 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Reggeli: Gyogyszappanos mosás, DM sajátmárkás szemkornyekapolo, Essence nappali niacinamidos szerum. (Smink nincs, csak folyékony pirosito, szempillaspirál és púder(ami szintén Essence)

Este: Gyogyszappanos mosás, DM szemkornyekapolo, Garnier éjszakai C vitaminos szérum


Ezeken kívül néha arany maszk, néha fekete garnieres lehúzható, vagy szenmaszk. A számra vazelin.


Sötét, pattanások után maradt foltokra kinek mi vált be?

Fényvédő beszerzése folyamatban az tudom hogy kelleni fog még. Ezen kívül valami jó hamlaszto szérum? Azt hogyan kell használni?

Valamint tag porusokra valami?

És az orrom lévő fekete pöttyökre?



2023. aug. 17. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a baj. Nem négyféle bőrtípus van, de jogodban áll annak hinni aki számodra szimpatikus, a tudása pedig már mellékes.
2023. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát valahogy elérte hogy ő legyen szimpatikus..de egyébként azon kívül hogy mindent leszóltál amit vettem, semmit nem segítettél tehát a döntésem egész jogos úgyérzem. Kozmetikushoz egyelőre nincs lehetőségem elmenni,köszi.
2023. aug. 19. 09:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért is nincs értelme annak, hogy diagnosztika nélkül nincs értelme semmit se venni a bőrödre és valószínű csak pénzkidobás? Vagyis jó esetben, rosszabb esetben még rontasz is a bőrödön. Ennél többet nem lehet segíteni, a konkrét termékajánlás pedig káros nem pedig hasznos. Aki valóban ért a bőrhöz az nem fog látatlanban semmit sem ajánlani mert hiába a névtelenség, mégiscsak felelősség, amivel sokan nincsenek tisztában.
2023. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, ennyi elég is volt.
2023. aug. 19. 12:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Háááát pedig jól írta a másik hozzászóló. Én a saját bőrömön tapasztaltam meg hogy nem mindegy mit kenek az arcomra. Igaz, édesanyád korosztálya vagyok, de sajnos elkövettem azt a hibát hogy az egyik influenszer oldalát olvasgattam és az alapján állítottam össze a rutinomat. Majd csodálkoztam fél évvel később hogy semmi javulás pedig addigra már rengeteg terméket megvettem. Ezután ajánlásra elmentem egy kozmetikushoz aki megnézte a bőrömet és kiderült hogy egyáltalán nem nekem való termékeket használtam amik nem is tettek jót a bőrömnek (éreztem egyébként hogy néha kicsit fáj de azt hittem megégtem a napon mert nagyon fehér a bőröm). Kiderült hogy érzékeny lett a bőröm. Most már kezd rendbe jönni a pirosság már szinte teljesen eltűnt róla.


Nálad biztosan szerepet játszik a pubertáskor is, ez is tud sok bosszúságot okozni.

2023. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!