Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok!Miért lesz egy idő...

Fodrászok!Miért lesz egy idő után a szőke hajszinembe vörös?

Figyelt kérdés

Már három éve fodrásszal festettem a cocacabana hajam(azt hiszem így írják) igazából nagyon szép hamvas barna és világos szőke haját csinál nekem mindig,mikor megyek,de kb 3 hajmosás után elkezd vörösödni/sargulni.

Használok hamvasitot,de azt mondta a fodrász hogy ez normális jelenség,hogy sargul

Egy részt az itteni víz miatt lesz ilyen színe,másrészt hogy vörös pigmentem van.

Szerdán megyek újra hozzá,de olyan jó lenne végre igazán szép hamvas barna hajat kapni,ami úgy is marad.

Miért sargul be mindig a hajam?


2023. aug. 7. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Megvalaszoltad a saját kerdesed. Sok a vörös pigmented és a vizminoseg.


Esetleg próbáld ki a metal detox sampont és egy moroccanoil hamvasito pakolást.


És nem fog úgy maradni. Egy idő után, ahogy kopik a pigment úgy lesz vöröses a hajad.

2023. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barna tartalmaz valamennyi vöröset, mikor elkezd kopni akkor fogod látni benne a vöröses beütést.
2023. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!