Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők ti szoktátok magatoknak...

Nők ti szoktátok magatoknak vágni a hajatok igazítani ilyesmi?

Figyelt kérdés

géppel,nem rövid frizurára gondolok.

Csak mert nem értem most ismerkedtünk meg barátnőmmel szinte,elsőnek voltam nála és észre vettem. Ha egy vibrátor vagy mit tudom én hajsütő vas oké de

hajvágógépen meglepődtem.


2023. aug. 5. 15:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon friss a dolog még sima barát zóna is lehet belőle és nem akarok hülyeségeket kérdezni bár nem hülyeség ez miért ne kérdezhetném meg.
2023. aug. 5. 15:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a volt pasijáé.


Én szoktam vágni a hajam de fodrászollóval.

2023. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát lehet.
2023. aug. 5. 15:32
 4/11 anonim válasza:
100%

Szoktam vágni magamnak a hajam, hol ollóval, hol géppel, mikor mihez van hangulatom. Nullás gép azért jó szerintem, mert gyorsan lehet a tincsek végeit egyenesre vágni. Jah, hosszú hajam van.


Különben meg simán rákérdezhetsz nála is.

2023. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a frufrumat szoktam megigazítani, vágni ha túl hosszú. Ollóval szoktam, de lehet áttérek a gépre mert az gyorsabb és könnyebbnek tűnik. A hajvasalást, fonás göndörítést anyám csinálja, nekem nincs hozzá türelmem.



És amúgy igen miért ne kérdezhetnél rá?

2023. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt rövid hajam, és akkor kellett a gép. Dobjam ki, csak mert egy faszika nekiáll kombinálgatni?
2023. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2023. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bob hajam van es olloval szoktam vagni de van gepem is mert regebben volt undercutom.
2023. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat jah és dehogy dobd ki nyugi megkérdeztem egy olyan dolgot ami eléggé fa...ság és nem mertem volna de nincs ebben semmi rosszindulat.

Még egyszer köszi.

2023. aug. 6. 07:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajvágóval szoktam a hajam igazítani - a leghosszabb fokozatával -, a nullással meg szőrt, azaz fazont vágni.
2023. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!