Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes mellkassal és...

Természetes mellkassal és háttal túl szőrös vagyok, teljesen szőrtelenítve pedig túl sima és férfiatlan. Egyik sem tetszik. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Ezer éve egyszer-egyszer leborotváltam a mellkasom, de nagyon nem tetszett a látvány, nem tetszettem magamnak.

Azóta most 30 év környékén már jóval szőrösebb lettem és ismét felmerül a kérdés, mit tegyek. Ilyen sok hosszú szőr már nem tetszik, de eltávolítva sem tetszik.


Valahogy csak ritkítani, vagy rövidíteni kellene rajta. Esetleg bizonyos részeken eltávolítani, máshol meghagyni. Ez mind a has és hát része, más helyeken eddig is szőrtelenítettem, kezet-lábat pedig ezután sem akarok.


Milyen megoldást tudnátok ajánlani?

Egyáltalán jó dolog a borotva, vagy másfajta eszközzel érdemesebb ezt csinálni ezeken a testrészeken?



2023. aug. 5. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

A szőrös hát nem túl vonzó, úgyhogy ott a gyantat javasolnam. Illetve ízlés kérdése, hogy kinek tetszik és kinek nem.


A mellkas-hasra meg köztes megoldásnak jó lehet egy haj/testszőr nyító. Arra rá tudsz rakni egy tetszőleges távtartót és x mm-esre lenyírod. Így marad is, de nem is fog őserdőnek tűnni a szőrzeted.

2023. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is vágd rövidebbre testszőrnyíróval, ha ennyire zavar. Csak figyelj oda, hogy mekkora méretre állítod be.
2023. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sokkal jobban néz ki rövidre vágva vagy teljesen leborotválva akár egy izmos, akár egy átlagos, akár egy hájas férfitest.
2023. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Én a melllasom és a hasam testszőrnyíróval meg borotvával szedem simára

20/f

2023. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

+1 a testszőrnyirónak, azon beállitod a méretet és mehet. Viszont pl ha a vállam szőrös ott full 0 ra vágom mellkason kicsire és nehéz szépen megoldani hogy a teljesen leborotvált rész ne üssön ennyire el a szőrösebb borostás résztől. Esetleg úgy tudod, ha 0 ra csinálod a vállon, alatta egy kis részen mondjuk 1-2 esre aztán a mellkason 4 esre. Átmenetesen.


De ha mindenhol 1 esre csinálod az se rossz, de fehér bőrrel fekete szőrrel rövidre vágva kicsit borostásnak fog latszani azt te tudod, hogy neked megfelel-e vagy amikor a PHÁROD átölel és szúrós vagy mindenhol akkor az se biztos, hogy tetszik neki. Így a borosta szint feletti szintre vágnám vagy annál rövidebbre de akkor kb hetente kell csinálni aztán idővel mint a rendes arc borotválkozás azzal egy idejüleg.

máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!