Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hamar kell eljutni...

Milyen hamar kell eljutni gyanús anyajeggyel bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Van egy, ami hirtelen elkezdett növekedni, kidudorodott és már viszket is. Viszont most reggelre találtam még olyat ami eddig lapos volt és mostmár nem az.

Tegnap próbáltam elérni a kórházat, de nem sikerült - nálunk nincs szakrendelés, magánra meg jelenleg nincs keret. Írtam nekik egy e-mailt.

Hétfőn reggel megyek a háziorvoshoz, beutalóért, aztán hátha ő tudja hova tartozok ezügyben.


2023. júl. 15. 12:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A városom egyetlen magánbőrgyógyásza ennyi... De szétnézek 50km-es körzetbe, mert úgy látom más opció nem fog működni. Még mindig elég pipa vagyok az egészre. Tényleg letojná az ember, ha nem kéne külön tb-t is fizetni, de így felháborító.
2023. júl. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!