Hogyan napozzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék lebarnulni, hogy legyen színem,viszont nemtudom hogyan. Hány órakor ajánlott? Ne kenjem le magam, igaz? (50faktoros naptejünk van.) Mennyit legyek a napon? Hány alkalom után láthatok eredményt? Olyan bőröm van tapasztalat alapján, amivel tudok barnulni de égni is habár elég rég voltam utoljára leégve. Előre is köszönöm🥰
2023. júl. 11. 16:09
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Mindenképp kend be magad, mert akkor csak leégsz.

Azt hogy hány alkalom után, az szerintem ember függő. De szerintem egy het alatt lebarnulhatsz kb. Napi 2-4 orát szerintem bőven, csak vigyázz hogy ne égj le, ezért kend rendszeresen magad.

Főleg ha mész nyaralni, ott elég valószínű, hogy lebarnulsz

2023. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
50-es első 1-2 alkalomra jó, de utána, ha barnulni szeretnél, válts 30-asra vagy 20-asra.
2023. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyél sok karotin tartalmú ételt, pl. sárgarépa, sárgabarack...

Délelőtt 10 óra előtt és délután 4 után napozz. Kend le magad naptejjel.

2023. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Használj önbarnítót, az nem teszi tönkre a bőrödet. Ha már barnulsz, az azt jelenti, hogy károsodott a bőröd. Nyilván ez csak jó tanács, mindenkinek a saját felelőssége mit tesz magával.
2023. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az önbarnítóra szavazok.

A naptej/fényvédő azért van, hogy ne érjen káros UV sugárzás. És ha barnulsz az az jelenti, hogy fényvédőn átütött és elkezdet károsodni a bőröd (ezért csodálkoznak azok akik folyton szoliba/ napozni járnak, hogy ráncosak miközben a károsodás miatt történt az egész. Családi tapasztalat). Nincs olyan, hogy egészséges barnulás!

Drogériában is kapható jó önbarnító azokat használd, hogy össze barátkoz velük.

2023. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!