Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit napozzak, ha teljesen...

Mennyit napozzak, ha teljesen fehér a bőröm?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és nagyon-nagyon fehér és sápadt a bőröm, le kéne barnulni, erre 3 hetem van, mert egy lánnyal találkozom 3 hét múlva.


Mit csináljak? Szoláriumozni nem akarok.


Köszönöm.


2020. jún. 7. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is miért kellene lebarnulni egy randi miatt?

Ha ennyire fehér börü vagy, akkor eleve esélytelem, másrészt meg akkor nem te magad vagy.


Ha a lánynak ezzel baja van, akkor eleve semmi értelme kezdeni vele, úgysem lesz belöle komolyabb valami.

2020. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak nekem így nincs önbizalmam, hogy fehér vagyok
2020. jún. 7. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert fehér a bőröd még nem kéne sápadtnak lenned. Étkezz egészségesen, egyél sok narancssárga zöldséget, gyümölcsöt. Bőven elég lesz az is, ha sokat mászkálsz a levegőn. Fogadd el, hogy világos a bőröd, akit ez zavarna, annak úgy sem te kellesz.


Üdv, egy fehér bőrű nő

2020. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%

Egyszerűen csak feküdj ki a napra. Mivel elmondásod szerint nagyon fehér a bőröd, kendd be magad erős faktorú naptejjel, vagy napolajjal. Viszont figyelj rá, hogy ne legyél kint sokáig, mert könnyen leéghetsz.

Egy másik opció, ha barnítókrémet kezdesz használni. Szerintem Rossmanban vagy Dm-ben találhatsz több fajtát is, vagy interneten rendelhetsz.

2020. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmm.. Akkor szerintem is valami baj van, mert nagyon sápadt vagyok.
2020. jún. 7. 13:35
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem a fehér bőr jobban tetszik. Fekete hajam van.

Viszont sápadt vagyok nagyon-nagyon - akkor nem attól lehetek sápadt, hogy nem vagyok napon? Emlékszem mikor tavaly napoztam, egy kicsit lebarnultam, de ugyanúgy sápadtnak láttam magamat.

2020. jún. 7. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
6 Annyi napozásra van szükség, amennyi akkor is ér, ha kint mászkálsz a kertben vagy az utcán. A friss levegő jót tesz a bőrnek. Ha ez megvan, akkor lehet vitamin hiányod van. Sportolj, étkezz egészségesen, pihenj eleget és talán vasban gazdag ételeket is érdemes fogyasztanod. Ha egészséges vagy, akkor fehér bőrrel sem leszel sápadt. Én világos szőke hajú, kék szemű és világos bőrű vagyok, de sosem tűnök sápadtnak.
2020. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én makk egészséges vagyok, most néztem meg a vitamin szintemet, még D-vitamin hiányom sincs, pajzsmirigyem és minden egyéb minden rendben. Ennek ellenére sápadt vagyok. Ez nem betegség...

Szolizz 3 perceket, ettől semmi bajod nem lesz, sem a rák kockázatát nem növeli, se semmit, mégis sokat segít a napozásban

2020. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm remek köszönöm.
2020. jún. 7. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a bőre. Én egy nagyobb séta után barnulok, van olyan barátnőm aki szoliba is hiába jár.

Amúgy a dm-nek van olyan vitaminja ami kimondottan a barnulást segítené, nem drága, egy próbát megér.

2020. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!