Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, hullámos hajúak! Ti...

Göndör, hullámos hajúak! Ti mit használtok a hajatokra, hogy ne legyen olyan sprőd?

Figyelt kérdés
Gondolom tudjátok miről beszélek. Ilyen érdes, szénakazal jellegű tapintásra gondolok. Egészséges hajam van, vágom minden 3. hónapban, nem is fésülgetem minden nap, mert göndör, de amikor kifésülöm, akkor mindig ilyen drótos lesz. Mit csináljak már vele? Olajozgatom minden nap, de ígyis olyan lesz.
2023. júl. 6. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Semmit nem tudsz vele csinálni. Ahogy kutyáknál is van drótszőrű meg fényes simaszőrű, úgy az embereknél is genetika határozza meg és az egyikből nem lesz másik.


Használj hidratáló pakolást, hajolajat, szedj hajvitamint, de csodát ne várj.

2023. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. sajnos nem is számítottam másra, de azért kicsit mégis reménykedtem. Nagyon régóta óvom mindentől, nem használok hőt, befonom mikor alszom, használok pakolást, olajat, jó minőségű sampont. Minden héten egyszer kókuszolajat maszírozok a fejbőrömbe hajmosás előtt, védem a naptól, a klóros víztől, mindentől is.

Vannak akik festik, vasalják minden nap, kiengedett hajjal alszanak, tépik a fésűvel és mégis gyönyörű a hajuk. Irigy vagyok

2023. júl. 6. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Curly girl method (szulfátmentes sampon vagy co-washing, szatén alvós sapka; hajmosás után rengeteg nem kimosandó balzsam + Cantu curl enhancing cream + hajzselé, utána többet nem nyúlok hozzá amíg meg nem szárad. Nekem ezektől nagyon szép loknis lesz, pedig alapból nekem is egy szénakazal).
2023. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2023. júl. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!