Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Mennyi évesen kezdett...

Nők! Mennyi évesen kezdett hullani a hajatok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amikor már tényleg rengeteg kihullott. Hány éves voltál?

Nekem mostanában hajmosáskor rengetteg kihullott. Egy fésűlködésnél, annyi haj van a fésűmben, mint anno 2 hét alatt. 34 éves vagyok ez normális?


2023. jún. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 36-38 éves koromban. Annyi kihullott, hogy alig maradt, le is vágattam állig érőre. De én cukorbeteg vagyok és túlsúlyos.
2023. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Covid után hullott nagyon, egyébként meg változó, 32 leszek, néha hullik, néha meg szinte semennyi nem marad a fésűben. Gondolom a hormonokhoz lehet köze.

Hajmosásnál is sok ki szokott jönni, de nem érzem annyival kevesebbnek a hajamat, babahajaim folyamatosan nőnek.

2023. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ennek aztan semmi koze az eletkorhoz. Maximum nyolcvan folottm
2023. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ja, amugy 35 evesen festettem be eloszor, mert oszult, es akkortol 15 even at hullott baromira. Majd otven evesen elegem lett ebbol az amugy sem az eredetire hasonlito festettbol, es lenovesztettem. Azota nemcsak nem hullik annyira, de ket utan a hajcsaton, hajgumin latom, majdnem ketszer annyi lett a hajam, mint eredetileg.
2023. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézess vérképet, ez lehet pajzsmirigy, gyulladás, stb.
2023. jún. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most 31 leszek nem sokára.

Egy időszakot leszamitva max ilyen évszak váltáshoz köthető hajhullasaim voltak. 2018-ban volt egy olyan eset, hogy pár hét alatt a fele hajam kihullott. Pár hónapja futottam bele a telogen effluvium nevű hajhullásba és valószínűleg nekem is az volt. Úgyhogy ha tényleg a szokásostól elteroen hullik a hajad, akkor járj utána az okanak.

2023. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!