Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami nincs rendben a hajamma...

Valami nincs rendben a hajammal, nyúlik vizesen, segítség ?

Figyelt kérdés
Nos, két napja voltam fodrásznál, sötétszőke hajam van, le lett szívatva 3-as oxival ha jól tudom, utána lett rátéve egy árnyalat, meg egy hajpakolás, nagyon örültem neki, nagyon jó eredmény, elviekben nem kellene hajat mosnom jó pár napig, azt mondta, hogy még épül a szerkezetébe a festék és jobb nem megmosni pár napig, nos én ezt tartom is, de ma elmentem strandra, természetesen a hajam felvolt kötve, de egy pici hajtincs kilógott amit ért a víz, aztán ott a strandon vettem észre, hogy igencsak nyúlik az a vizes tincs, mikor hazaértem bevizeztem, pár tincset, hat volt olyan ami határozottan nyúlott, de volt olyan is ami nem, meg olyan is aminek csak az alja, hát nagyon csalódott vagyok és rettegek, mellig érő hajam van, a hajam 80% a levan szívva(ombre) az egyetlen dolog amit szerettem magamon az a hajam, nem szeretnek tőle megválni, nagyon sok ideje növesztem, minnél hosszabb hajat akartam, hülyeség volt tőlem ez a hajfestés, igazából használtam anno egy szőkítő sampont amitől furán nézett ki, ez volt az oka h korrigálni akartam
2023. jún. 11. 20:40
1 2
 11/20 NTBS ***** válasza:
Másik fodrász.
2023. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, masik fodraszhoz nem igen tudok màr menni, nem igazan adnanak ra penzt a szuleim
2023. jún. 15. 17:55
 13/20 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentes! Hajat mostam es panikrohamot kaptam hajmosas kozbe, tisztara nyult a hajam, azonnal le mostam a sampont es megszaritottam igy igazabol megvan a hajam, de rettenes erzes ez
2023. jún. 16. 09:25
 14/20 anonim ***** válasza:
Balzsamot, pakolást tettél rá azért?
2023. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tettem, miutab megszaritottam egy tincsre megprobaltam a balzsamot, sztem rosszabb lett mint volt
2023. jún. 16. 10:40
 16/20 anonim ***** válasza:

Így csak mégjobban kinyírod a hajad. Az ápolás most a legfontosabb. Így talán valamennyit mèg menthetsz az állapotán, de a vágást semmiképp nem úszod meg.

Balzsamozni MINDIG kell. Neked a balzsam előtt pakolást is kellene most használni, meg hajvégápolót is.

Milyen termékeket használsz a hajadra?

2023. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

Lényeg, hogy akkora nagy divat a szőkített ombre haj, insta, tiktok, mindenhol. Nem baj, hogy alig pár ember haja alkalmas rà és bírja, de az kell. Hát úgy fogunk kinézni, mint a videókban a csajok. Véletlenül se fogadjuk el önmagunkat, és max. 2 áranyalattal, kíméletesen kísérletezgessünk.

Van baj a fejekben.

2023. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17 kezdjuk ott, hogy én egy szelid szőkét akartam, meg eleve nem ez volt a celom, hanem, hogy egy piciket par arnyalatot szokebb legyen a hajam, ezert hasznaltam a szokito sampont, amitol lett ugye a lenoveses kinezete a hajamnak, ezt akartam korrigaltatni a fodrasszal, nem erdekelnek engem a tiktokos instas ombre haju pics4k
2023. jún. 17. 20:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a hajaddal?
2023. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Levágtam belőle olyan 3 vagy 4 centit és hát màr nem nagyon érzékelem, hogy nyúlik, meg minden hajmosás előtt feltettem rá egy 4000 forintos pakolást, sok hajszálam úgymond le is esett, de nem vészes egyáltalán, a fejtetőmön látszik pár kicsi hajszál, amiről úgymond leesett szőke, de lakkal rendbehozom, amit viszont érzékeltem, hogy nagyon hullik a hajam, de nem a szőke rész(mert ugye ombre) hanem így komplett hajszálak, van hogy beletúrok kiesik egy csomo haj, de van amikor semmi nem hull, de ez lehet a stressztől is, szóval igazából nincs màr akkora probléma, meg eleve nem is néz ki olyan rettenetesen egészségtelennek, èn ha random meglátnék egy ilyen hajú nőt az utcàn, azt mondanàm szèp a haja, ja meg hasznàltam egy keratinos haj fújót vagy micsodàt, igazàból az is segített, hajszárításnál használtam, utàna olyan puha lett a hajam
2023. okt. 21. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!