Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami nincs rendben a hajamma...

Valami nincs rendben a hajammal, nyúlik vizesen, segítség ?

Figyelt kérdés
Nos, két napja voltam fodrásznál, sötétszőke hajam van, le lett szívatva 3-as oxival ha jól tudom, utána lett rátéve egy árnyalat, meg egy hajpakolás, nagyon örültem neki, nagyon jó eredmény, elviekben nem kellene hajat mosnom jó pár napig, azt mondta, hogy még épül a szerkezetébe a festék és jobb nem megmosni pár napig, nos én ezt tartom is, de ma elmentem strandra, természetesen a hajam felvolt kötve, de egy pici hajtincs kilógott amit ért a víz, aztán ott a strandon vettem észre, hogy igencsak nyúlik az a vizes tincs, mikor hazaértem bevizeztem, pár tincset, hat volt olyan ami határozottan nyúlott, de volt olyan is ami nem, meg olyan is aminek csak az alja, hát nagyon csalódott vagyok és rettegek, mellig érő hajam van, a hajam 80% a levan szívva(ombre) az egyetlen dolog amit szerettem magamon az a hajam, nem szeretnek tőle megválni, nagyon sok ideje növesztem, minnél hosszabb hajat akartam, hülyeség volt tőlem ez a hajfestés, igazából használtam anno egy szőkítő sampont amitől furán nézett ki, ez volt az oka h korrigálni akartam
2023. jún. 11. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé rossz hír ha nyúlik. Az akkor sajnos nagyon károsodott és tönkre ment. Azon csak a vágás segít, odáig kell levágni ahol már nem nyúlik
2023. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

"elviekben nem kellene hajat mosnom jó pár napig, azt mondta, hogy még épül a szerkezetébe a festék és jobb nem megmosni pár napig"


Ilyen nincs, ez hatalmas baromság.

Szétégette a hajad. Ezért nyúlik.

2023. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem mondta, hat ugy szaritotta h a hajkefével meg hajszaritoval, csak eszre kellett volna vennie, hogy nyulik, mert egyaltalan nem szolt, meg mondta h jol birta a hajam a szokitest, szoval nemertem, ma is arra keltem h szaladok nezni a hajam, hogy nem e kihullott az ejjel, hat nemtudom tenyleg h mihez kezdjek, attol felek, ha megmosom, veletlen kihuzom es mondjuk a fél hajam leesik vagy ilyesmi
2023. jún. 12. 07:47
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Itt pedig sajnos nagy hajvágás kell és előről kell kezdeni a növesztést az eredeti hajszineddel
2023. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Es ha levagom a jobban nyulos reszeket, ami meg csak kissé nyulik, azon se lehet mar segiteni?
2023. jún. 12. 09:48
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ami nyúlik azon nem lehet. Pontosan hol kezdődik a nyúlás a hajadon? Szívesen segítek ha valahol máshol tovább tudjuk folytatni a beszélgetést
2023. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, látta ő, hogy nyúlik, azért mondta ezt a baromságot, hogy később derüljön ki, és rád foghassa, ha reklamálsz, hogy biztos te rontottál el valamit otthon.
2023. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudok érdemi választ adni, de őszintén remélem, hogy menthető a hajad. Ha véletlenül mégsem és le kell vágni a hajadból sokat, akkor mély levegő, légy erős és szeresd magad rövidebb hajjal is. Vissza fog nőni.
2023. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

"De nem mondta, hat ugy szaritotta h a hajkefével meg hajszaritoval, csak eszre kellett volna vennie, hogy nyulik, mert egyaltalan nem szolt,"


Nyilván nem fogja mondani, hogy hahó, elb..sztam a hajadat.

Pont ezért szólt, hogy ne mosd meg pár napig, mert így mondhatja később, hogy nem rögtön szóltál, abban a néhány napban meg ki tudja, miket csináltál, a te hibád.

2023. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha igy bevizezem, akkor nem igen nyúlik, csak rohadt sz4r még megfogni is, ilyen nagyon száraz, a strandon az az egy tincs ami a vízbe ért 3 órát is áztatott, ez befolyásoló tényező lehet? Tehát ha sokáig ázik akkor elképzelhető, hogy akkor sokkal jobban nyúlik? Mert mondjuk ha most megmosom, bevallom azóta nem mertem, és kiderül, hogy a legalsó 1 centi nyúlik csak, amit levágok, utána mondjuk a hamvasító sampont rajta kellene hagynom fél órát, mert màr elèggé el is kezdett sárgulni, lehetséges, hogy az a fél óra alatt elkezdene drasztikusan nyúlni?
2023. jún. 15. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!