Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék mind az arcbőrre de...

Szeretnék mind az arcbőrre de leginkább a hajam ápolására nagy hangsúlyt fektetni, ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Eddig elhanyagoltam a hajam. Mindig szép volt és fényes, dús, de sosem kentem semmivel, csak sampon és balzsam. Sokszor aludtam vizes hajjal el, stb.

Rájöttem hogy ez így nem jó.


Most vettem selyem párnahuzatot, hagyom magától megszáradni, illetve hajújraépítő kezelésre járok. Fél évente meg meleg ollós hajvágást eszeltem ki.

A trésemme hővédőjét is elkezdtem használni.

Nyáron kalapot fogok hordani meg hővédővel fújom.

Mik azok a dolgok amiket be kell tartani hajápolásnál? Pl elvileg egy sima pólóba kell tekerni vizesen törcsi helyett.

Milyen tanácsot fogadjak meg?


2023. jún. 11. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs festve/szokitve a hajad, akkor nem kell úgymond adossagba verned magad. Bőven elég a minimum amit eddig is csináltál, hisz így is szép volt a hajad.


Én amibe bele tudnék kötni az a vizes hajjal alvás. Ha 1 órán belül nem szárad meg, akkor meg kell szárítani, mert vizesen sokkal jobban roncsolodik, mintha megszaritanad.


A meleg ollós vágásrol megoszlanak a vélemények.

2023. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2023. jún. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!