Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni a szakállam növekedését mert idegesítő?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy már 20 éves srác vagyok, és minden nap borotválkozok, mert idegesítő, hogy amikor másnap elkezd növekedni, akkor ilyen kényelmetlen érzés. Egyik ismerősöm mondjuk meg se érzi, hogy nől a szakálla, mintha ott se lenne. Nekem az arcom úgy néz ki nem bírja a szakállt, vagy nem tudom. Amikor aludni próbálnák, és egyszerűen az miatt nem tudok, mert hozzáér a takaróhoz, egyszerűen nagyon sz@r érzés és megőrülnék ha minden napom ilyen lenne mikor nő a szakáll. Legtöbb nap amit kibírtam ilyen 4 nap asszem. Annyira nem hiszek krémekben meg ilyenekben,mert attól ugyanolyan sz@r lesz az alvás szerintem, szóval úgy gondoltam jó lenne eltüntetni lézerrel, de a faterom mondta, hogy az visszanő úgyis, hiába kezelem mert anyám próbálta a hónaljszőrét eltüntetni asszem de visszanőtt neki, bár nem tudom, hogy a hosszú procedúrán végig mentek-e. Meglehet, hogy igen. Hát gondolom hormonok miatt nő vissza ha valójában igaz (vagyis az én esetemben a szakállam visszanő ) vagy nem tudom miért. Szerintetek?

2023. jún. 3. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Sokan borotválkozunk naponta, ez van szokj hozzá, vagy növessz szakállat.
2023. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem is a szőr növekedése irritál, hanem hogy folyamatosan pengés borotvával karistolod az arcod. Próbáld ki a villanyborotvát, ha érzékeny a bőröd!
2023. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!