Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi számotokra a legidegesítőbb...

Mi számotokra a legidegesítőbb a hosszú hajban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 18:40
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
66%

Nekem pl az, h óràkat kellett vàrni exemre, h megszàrítsa.


Plusz, ha éjjel belefeküdtem, belenyàlaztam.

2021. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Útban van, meleg, a lakás minden egyes négyzetcentiméterére jut belőle.
2021. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A hajmosás és a vizes haj kibontása több órát vesz igénybe, mert, sűrű göndör hajam van. A hajszárítás dettó. Pedig még annyira nem is hosszú, vállig ér, viszont néhány éve még egy centis süni frizurám volt alaposan megritkítva.
2021. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
3-as, csak kíváncsiság, ha ennyire zavar a sűrű nagyon göndör hajad, akkor miért hagytál fel a tüsi hajjal?
2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es: mindent megunok egy idő után. Ezt is meg fogom, és akkor megint levágatom. :D (3as voltam).
2021. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Több mint egy óráig kell szárítani. Ezen kívül még az, hogy sokszor belehúzom véletlenül a pulóver/kabát cipzárjába vagy belecsatolom az övembe. De ezen kívül nagyon szeretem és kb csak ez áll jól.
2021. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sokáig tart megszárítani, kifésűlni és formázni.

Párom álandóan ráfekszik, én meg kicsukom az autóból🤣

2021. febr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Edzés közben össze van kötve a tarkómnál es pl félüléseknél szinte hallom ahogy széttörnek a hajszálaim ahogy le fel ütődnek a matrachoz. Megőrjít az a hang..
2021. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
74%
Amikor télen folyamatosan ki kell húzni a sál, kabát, táska pántja stb. alól, meg amikor pl. boltban pakolok be a táskába és belelóg, van hogy odacipzárazom. Nyáron nem zavar, akkor csak hátradobom az útból de télen a vastag cuccok miatt előre kell vennem az egészet, különben a sapkát is lerúgja magáról.
2021. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott igazán hosszú hajam lenni, de az nagyon idegesít, mikor már érezhetően lóg és kócolódik. De kibírom, mert azt nagyon élvezem, hogy megnövesztem 15-20 centisre, és utána mindig tarra borotválom az egészet.
2021. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!