Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bárkinek lehet szép, hosszú,...

Bárkinek lehet szép, hosszú, szőke haja?

Figyelt kérdés

Festett, középbarna, félhosszú, vékony szálú hajam van. Fél éve szerettem volna szőkét, akkor sötétebb barnából két szőkítéssel(fodrásznál) sikerült eljutni középszőkéig, de nagyon sárgult, roncsolódott, és a szőkített hajra való sampon is tovább szárította, így visszatértem a barnához.

Most is nagyon töredezett, és vágni is sokat kellett a végéből.

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e valaha szép világosszőke hosszú hajam?

Nektek mik a tapasztalataitok? Van, hogy egy haj annyira vékony szálú és gyenge, hogy egyszerűen ez nem lehetséges?

Illetve az ellen mi a teendő, ha nagyon sárgul?

Köszönöm a válaszokat.



#szőke #szőkítés #türedezett
2021. febr. 9. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem gyárilag rossz a hajam, nem szabad növesztenem, kb az áll alá erő hossz a maximum, onnantól hullik, szakad, szedhetek ehetek rá bármit, akkor se.

Viszont több, mint egy évig fehérre volt szívva a hajam kb, és semmi baja nem lett, nem okozott gondot a szőkítés, most, hogy már teljesen lenőtt, eltűnt a szőkeség, sincs semmi baja, nem töredezik, egészséges.

Nem nagyon sárgult, heti egy hamvasítást csináltam, másnap egy pakolást tettem rá.

2021. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem igazan, a szoke nagyon kenyes szin, a legtobb ember haja a szokitessel automatikusan le is romlik minosegileg, mert nem apoljak rendesen. plane, ha valakinek alapbol sotetebb es gyengebb haja van, akkor boritekolhato, hogy tonkre fog menni es/vagy nem lesz szep. esetleg egy rovidebb frizura gyakori vagassal meg konnyebben karban tarthato, de en azt mondanam, engedd el a szoket, ugyis keves embernek all jol.
2021. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vastag szálú, erős, majdnem mindent kibíró hosszú barna hajamat festettem hidrogén szőkére évekig. Az első 2-3 évben rendben volt, de utána annyira sok lett neki, hogy nagyon kezdett vékonyodni és törni, abba is hagytam a szőkítést. És ez az én atomerős hajammal volt így, van akinek ennél sokkal hamarabb tropára megy. Inkább egy lágy átmenetes középszőke balayaget ajánlok, amellett még növeszteni is lehet.
2021. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez esetben választani kell: vagy szín, vagy hossz, mert a kettő együtt nem fog menni.
2021. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Paróka segítségével igen.
2021. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!