Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek,...

Milyen hajvasalót vegyek, hogy tényleg teljesen egyenesre kivasalja a hajam?

Figyelt kérdés
Nekem eddig olyan hajvasalóim voltak, amik nem csak vasalásra voltak alkalmasak.. azt hallottam h az olyan nem is jó, csak az ameylik, csak vasalni tud.. ez lehet az oka akkor hogy nem tudom egyenesre vasalni?
2008. dec. 29. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
SZija! Ha eleve hullámos a hajad, sosem lesz egyenes teljesen, csak egy időre. (tapasztalat) Bármilyen hajvasaló jó, ha megfelel a célnak. Hülyeség, hogyha tud mást is már nem jó.
2008. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

nemhülyeség... ien cserélhetős lapos (nagy pufi, kreppelni is tudó) nem ér semmit, a göndörhajúaknál ..

én speciel kihúzom azzal, és két perc múlva behullámosodik..

kihúzom a rendes hajvasalómmal (ami csak vasalásra alkalmas, nem cserélhetőslapos) és szép egyenes lesz, a vége kunkorodik picit, meg max esőben, párában visszagöndörödik

2008. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
ajánlok neked egy olyat.amilyen jót keresve sem találsz..a remington na az aztán hajvasaló.Barátnőmne szoktma vasalni a haját,nagyon nagyon göndör neki és tiszta sokáig egyenes marad a haja.de tényleg. lehet állitani,hogy milyen forrósággal szeretnéd,minél hamarébb kivasalja.Tényleg ezt vedd
2008. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is a Remingtont ajánlom, nekem is az van, alapból olyan göndör a hajam vége mint a dugóhúzó, de ez úgy kivasalja, mint az álom. és nekem napokig úgy is marad. ilyenkor télen meg úgy lehet védekezni a visszagöndörödés ellen, hogy betűröd a hajad a kabát hátuljába, sapkát veszel, és ráhúzod a kapucnid.
2008. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Remingtont! nekemis az van és tökéletes:)
2008. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Remington 2X Protection Slim Straightener

Nekem is ilyen van. Tökéletes!Imádom, az eddigi legjobb hajvasalóm!:)

2008. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a Remingtint ajámlom , vagy még a Gama hajvasalót -bár ezt csak masok tapasztalata által. en is hajvasalot szeretnek venni , Remington márkáju lesz csak meg azt nem tudom pontosan melyik fajtaja. ha valaki gondolja megirhass hogy melyik a legjobb kozuluk .
2008. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bár minden választ hasznosnak értékeltem, az első hozzászólóval nem értek egyet, a második válaszolóval pedig teljesen egyet értek. Vettem egy hajvasalót, ami csak vasalásra alkalmas, és nagyon jó.. Sokkal, de sokkal jobb mint a cserélhető lapos. Az áruk pedig egyforma. Szóval tényleg van benne igazság hogy nem jó ami több mindenre is alkalmas.
2008. dec. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!