Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terhesség alatt semmilyen...

Terhesség alatt semmilyen szérumot és arckrémet nem jó használni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Retinol és arbutin tiltolistas.

A többi mehet.


Retinolt lehet bakuchiollal ez idő alatt helyettesíteni.

2023. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hámlasztót is lehet terhesség alatt?
2023. máj. 6. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt lehet, de most már őszig csak alacsony(max 10%-os) erősségűt.
2023. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebb lista: a-vitamin minden formája (vagyis a retinoidok), arbutin, benzoil-peroxid 5% felett, szalicil 2% felett, béta-hidroxi sav, hidrokinon és származéka. Kozmetikusnál pedig kerülendők a gépi kezelések. De természetesen minden esetben konzultálj az orvosoddal. Ja és ahogy 3-as írta, most már AHA hámlasztót kerüld, inkább PHA vagy enzimes peeling.
2023. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Geek and Gorgeous PHA hámlasztóját akkor használhatom terhesség alatt is? Abban van szalicilsav is, így nem is tudom. Tudnál esetleg egy jó enzimes peelinget ajánlani? Nem igazán szeretnék bőrradírt használni.
2023. máj. 7. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A lakossági temekeket nyugodtan használhatod. Azokban max 2% a bha tartalom.
2023. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Van a Dermedicnek, Ziajának, Solaninak (kozmetikus márka) enzimes peelingje.
2023. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem vagyok terhes, de terv alatt van.
2023. máj. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!