Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úristen de ciki! Pláne, hogy...

Úristen de ciki! Pláne, hogy annál a pasi előtt történt, aki bejön?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy pasi.

Elmentem kozmetikába gyantáztatni, és rövidnacit vettem fel. Pont mögöttem volt edzésen, tuti látta a hosszú lábszőrt.

Ugyanis edzés utáni másnap megláttam, hogy a kozmetikus kihagyott szőrt a combomon hátul. Nem tenyérnyit, hanem egy kisujjnyi részt, de szerintem tuti észrevette.

Szerintetek ez nem gáz a kozmetikus részéről???

Ég a pofám


2023. ápr. 9. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez inkább mentális kérdés, nem esztétika.

Vannak nálad bajok. :(

2023. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
66%

#10


Lehet, hogy neked fúj, én meg nem tehetek róla, hogy nekem bejön. Nem készakarva van ez.

2023. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ciki vagy, de nem a szőr miatt...
2023. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
84%
Ne haragudj kérdező, de túlreagálod ezt az egészet,... És nem fúj az, ha némely férfiaknak bejön a szőr a nőkön, legyen az akár a lábon, akár a nemi szervnél (ez utóbbi még több férfinak bejön), vagy szinte bárhol máshol. Nyilván azért nem láttál még szőrös lábakat nőknél, mert sajnos a legtöbb nő szedi. Azért sajnos, mert a legtöbb nő kényszerbpl, elvárásból szedi, pedig nem kéne. Én nőként nem szedem és a barátomnak pont így bejön, pedig az átlagosnál az enyém egy kicsivel erősebb. A barátom is szereti, ha egy nő nem csupasz, ha nem szedi magáról a szőrt mások buta, felesleges design elvárása miatt, izgatja is, higy van rajtam itt-ott szőr, valóban ez is beindítja. Nem a fétise, ettől még szereti. Nem bánná azt se, ha szedném, ő teljesen rám bízza, de azt is mondta még a barátságunk elején, hogyha szedem is, akkor ne mindig, hanem legfeljebb csak néha rövidebb időkre. A szőr úgy képes beindítani (ha netán azt hinnéd, hogy nem tud és ha igen, akkor vajon hogyan), hogy egyrészt örül annak, hogy nem szedem kényszerből, mint ahogy sokan, másrészt pedig a szőrszálak gyengéd cirógató érintkezése a bőrrel is képes beindítani embereket, amit bőven tudok tapasztalatból is, hogy ez valóban igaz.
2023. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem,hogy az a pici mennyiségű szőr zavarta a férfit,lehet észre se vette.
2023. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.
2023. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!