Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úristen de ciki! Pláne, hogy...

Úristen de ciki! Pláne, hogy annál a pasi előtt történt, aki bejön?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy pasi.

Elmentem kozmetikába gyantáztatni, és rövidnacit vettem fel. Pont mögöttem volt edzésen, tuti látta a hosszú lábszőrt.

Ugyanis edzés utáni másnap megláttam, hogy a kozmetikus kihagyott szőrt a combomon hátul. Nem tenyérnyit, hanem egy kisujjnyi részt, de szerintem tuti észrevette.

Szerintetek ez nem gáz a kozmetikus részéről???

Ég a pofám


2023. ápr. 9. 17:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ennél nagyobb bajod az életben ne legyen:)
2023. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!

Hogy történhetett ez meg,; pont veled :)

2023. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Még ha észre is vette akkor is, teljesen természetes, hogy szőrös egy nő is.

(Ezzel szerintem semmi baj.)


Sokan annyira túl misztifikálják ezt a szőrösséget pedig sokaknak semmi baja nincs vele, meg ha ott is van akkor is.. levágható érted.

2023. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
95%
Pont migrénem van, de ezen olyan jót nevettem, hogy 1 percre el is felejtettem hogy majd szét robban a fejem.
2023. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én még életemben nem láttam szőrös női lábat. Azt akkor hogy?
2023. ápr. 9. 17:58
 6/16 A kérdező kommentje:

Másnak normális a kozmetikusa?

Sőt, mondok jobbat. Ott alul le se tudom magamnak szedni borotvával. Mástól meg hallom, hogy azzal szedi le és tök szép. Most akkor béna vagyok?

2023. ápr. 9. 17:59
 7/16 anonim válasza:
26%
Valószínűleg szőrösebb vagy az átlag nőnél. Nekem ez pl nagyon bejönne, főleg egy szőrös punci vagy hónalj :)
2023. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
A pasik többsége magasról letojja a lábszőrt. Ha csajok álltak volna mögötted, jobban aggódnék :D
2023. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
5-ös válaszra: én szoktam látni, a sajátomat a tél nagy részében, boldogan elnézegetem, meg a férjem is. :) Aztán jön a május, és kénytelen vagyok szőrteleníteni a többi nő kedvéért 3:)
2023. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fúj 7!
2023. ápr. 9. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!