Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szoktam elmondani az...

Csak én szoktam elmondani az illetőnek ha bejön nekem?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi időkben,ha tetszik nekem valaki,akkor mindig elmondom neki,nem tudom miért, egyszerűen nincs bennem félelemérzet
2023. jan. 28. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Jól is teszed
2023. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem, én is el szoktam mondani. De , ha csaj vagy, hát, nekem mondott valaki valami olyat, hogy ,,nem vehetjük el a pasiktól, hogy ők hódítsanak meg bennünket". ezt egy néni mondta. Asszem, az én esetemben ez teljesen bevált. Mármint, volt olyan, hogy ... Fú, ezt most nem írnám le,de szóval, hogy (Azt mondta, hogy lehet, hogy én előző életeimben többször voltam férfi, és most meg kell tanulnom nőnek lenni.) ne vegyük el tőlük, a férfiaktól azt, hogy ők hódíthassanak meg minket.
2023. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*ja és még, van,amikor bejön az, hogy elmondod, van, amikor nem
2023. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
#2 Azzal, hogy jelzem a srác felé az érdeklődésemet, ez a "meghódítás" ugyanúgy megmarad, hiszen onnantól, hogy kifejezem az érdeklődésemet iránta, még jópár randinak, és beszélgetésnek le kell zajlania, mire abból szerelem és kapcsolat lesz. Hozzáteszem, nekünk is ugyanúgy "meg kell hódítanunk" a srácot, szóval hülyeség ezt nemekre lebontani.
2023. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem mondanám el, testbeszéddel jelezném, vagy nem direkt célzásokkal. Onnantól fogva, hogy elmondod, elveszik az egész dolog varázsa.
2023. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az aztán nagyon varázslatos, hogy 2 ember illegeti magát egymásnak meg flörtölget, de senki sem mer lépni, és mindketten álomba sírják magukat hogy miért küld nekik vegyes jeleket a másik, és miért nem lépett már, meg a barátaikat nyaggatják hogy ez meg ez vajon mit jelenthet. Majd az egyikük elkerül a másik mellől, és sosem lesz belőle semmi. Lehet hogy amúgy teljesen kompatibilisek lettek volna, és együtt öregedtek volna meg, de egyik se lépett.
2023. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ő maga cserkész be, én is erre gondoltam, a #2. kommentben. De szóval, abban is van realitás, hogy pl adott pasi egy adott csajt jelzés nélkül nem vesz észre, és akkor kicsit ,,kalimpálni kell"-nem szó szerint - felé. De alapvetően volt, amit én szúrtam el úgy, hogy, hát, na, ez egy egyedi sztori , ezt én most nem írom le.
2023. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

6

Ha valaki flörtölget veled, annak nyilván tetszel.

"de senki sem mer lépni, és mindketten álomba sírják magukat hogy miért küld nekik vegyes jeleket a másik, és miért nem lépett már, meg a barátaikat nyaggatják hogy ez meg ez vajon mit jelenthet."

Na, nekem ilyen balfék nem kéne :D

2023. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha nő vagy akkor csak előnyöd származhat belőle, hamarabb visznek ágyba.

Ha viszont férfi vagy, akkor instant öngyilkosság ilyet elmondani, sajnos tapasztalatból tudom.

2023. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor jó,mert lány vagyok:)
2023. jan. 28. 22:53
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!