Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a dm-ben nincs kiírva pont...

Ha a dm-ben nincs kiírva pont arra az arckrémre a lejárati dátum, amit szeretnek, érdemes megvenni? Kiárusításon van.

Figyelt kérdés
Ha lejár és úgy használom okozhat gondot? Néztem mindehol a dobozon, belül is, de nincs rajta lejárati dátum.
2023. ápr. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint bontatlan csomagolásban nagyon sokáig elállnak ezek a krémek. Így ha viszonylag hamar, pár hónapon belül elhasználod, akkor simán megveheted, akkor is, ha közel van a lejárati dátuma.

Több évvel ezelőtt, nyár végi kiárusításban vettünk egy nagy flakon naptejet. Több nyár óta használjuk, így fel lett bontva. Teljesen jó azóta is és még mindig van belőle.

2023. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem natúr kozmetikum, akkor nincs lejárati dátuma, hanem a felbontástól kell számolni azt az időt ami rá van írva
2023. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam lejárati dátumot látni egyik ilyen terméken sem, hanem ugye rajta van az a kis tégely, amiben benne írja, hogy "3M", "12M", stb. Szóval ugye 3 hónap, 12 hónap, stb.. Szóval ha csak ez a tégely szimbólum van rajta, akkor az azt jelenti, hogy felbontás után a kis tégelyben szereplő hónapig jó. Amúgy általában arckrémek 12 hónapig szoktak jók lenni, vagyis annyit szoktak rájuk írni sok esetben.
2023. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na köszi megnézem hogy rajta van-e a szimbólum. Pont hogy natúrkozmetikum és így is több ezer forint volt leértékelve, fel évig tuti elég lesz

Mondjuk ez volt semmilyen védőfóliával lezárva, szóval bármikor fel lehet bontani…

Ki tudja meddig ülnek a polcon ezek a krémek, a legtöbben van pontos lejárati dátum, ezen pont nem volt

2023. ápr. 7. 22:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!