Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert van az hogy az egyik...

Miert van az hogy az egyik szemem alatt a bőr sokkal csunyabb,rancosabb mint a másik alatt? Kep lent

Figyelt kérdés

[link]


Ezer dolgot kipróbáltam már a szem alatti karikák eltűntetesere, a legdragabb kremeket bele értve de semmi sem segít.

A bal szemem alatt a bőr sokkal taskasabb, rancosabb, csúnyább mint a jobb szemem alatt.

Ez vajon miért lehet ?

Mivel tudnék segíteni ezen?


2023. ápr. 4. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Más a fény a 2 képen. Ha ennyire zavar alapozóval kend be
2023. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

De én már annyira nem latom duzzadtnak sem.

Engem igazabol nem zavar ,nem vagyok a smink hive sem,csak az utolsó párom a szakitas után hozza vagta a fejemhez hogy milyen csunya karikas a szemem.

Még mielott valaki azt hinne hogy csak a romak lehetnek bunkok--- nem ,sajnos nem.

O peldaul osztrak.

Tehát amiota ezt ilyen stilusban szova tette valaki ,azota mindent megprobalok javitani a helyzeten.


Ma 3 liter vizet ittam,nem kaveztam, nem ittam meg a 2 pohar esti boromat sem,semmi cukor,semmi tej.

Uborka ,krumpli leve a szemem ala, zold tea, medipharma ejjeli krem, tehát tényleg minden bevetettem. Ezt folytatom pár hetig, hatha javul a helyzet.

2023. ápr. 5. 22:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát most őszintén szólva tényleg nem szép. Ha téged nem zavar, hogy nagy fekete karikák vannak ott akkor rendben van.
2023. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nyilván zavar. De hiszem hogy ezt a másik szemere kell hanyni ha epp úgy alakul.....

Nem tehetek rola....

2023. ápr. 6. 07:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla és normális ember a másik külsején semmi kivetnivalót nem hány a másik szemére, de látványosan mélyen érintett téged mivel ez téged is bánt. Ha téged nem zavar hagyd így, ne másnak akarj tetszeni.
2023. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De most már egyre jobban zavar.

Valószínűleg mivel egy férfi szova tette.

Egész nap az interneten kutakodok, de a hiperpigmentacio ellen nem sok mindent lehet tenni.

Hyaluron savval ala spriccelni, de állítólag ha elmulik a hatasa, meg rosszabb lesz .

Vagy pedig a lezer...

Most epp azon gondolkodom de azt hiszem elöször egy borgyogyasszal kellene beszelnem.

2023. ápr. 6. 18:09
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Probald ki az arcjogat, arctornat, szemtornat, youtubon talalsz videokat. Ezt mindenkepp nyugodtan alkalmazhatod, de lehet, hogy a pajzsmirigyeddel baj van, attol is lehet karikas szem
2023. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Már kértem időpontot a plasztikai sebeszhez. En csak abban hiszek, ezen sajnos semmi más nem segít.
2023. ápr. 27. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!