Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert van az hogy az egyik...

Miert van az hogy az egyik szemem alatt a bőr sokkal csunyabb,rancosabb mint a másik alatt? Kep lent

Figyelt kérdés

[link]


Ezer dolgot kipróbáltam már a szem alatti karikák eltűntetesere, a legdragabb kremeket bele értve de semmi sem segít.

A bal szemem alatt a bőr sokkal taskasabb, rancosabb, csúnyább mint a jobb szemem alatt.

Ez vajon miért lehet ?

Mivel tudnék segíteni ezen?


2023. ápr. 4. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én agyvérzést túlélő emberen tapasztaltam ilyet.
2023. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy nemsokára agyverzesem lesz
2023. ápr. 4. 17:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már régóta az ablaknál ül a napos oldalon. Hallottam, hogy megtörténik. Vagy valahogy az egyik oldalon jobban ütötte a bőrt a nap
2023. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges, vagy tényleg valamilyen más rendellenesség miatt van
2023. ápr. 4. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy mindig csak az egyik oldaladon alszol? Nekem akkor volt hasonló ha elfeküdtem egyik oldalt (szeretek hason aludni), egy ideje próbálok inkább háton, azóta elmúlt.
2023. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én az oldalamon szoktam .

Amúgy már annyira utalom hogy így nézek ki.

Meg csak 29 éves vagyok de azt hiszem ez a szarmazasombol ered.

Romaknak, déli tipusu embereknek alapból hajlamos a bőre a hiperpigmentaciora.

Szervi problémáim nincsenek ,alszok is ,iszok eleget,nem dohányzok... az egyetlen ami negatív az életemben az a stressz . Van egy 3 éves kisfiam akit egyedül nevelek külföldön.


Nincs olyan krém amit ne próbáltam volna,és az összes 20 ezer + .... tehát nem a vackokat kenem a szemem alá és sajnos ezen mégsem segít semmi.

Azt hiszem ideje feladnom.

Ennyire ráncos egy bizonyos krém után lett, legalábbis ugy emlékszem csak azt nem értem higy miert csak az egyik oldalon .


A sok kencevel többet artok mint amennyit használ.

2023. ápr. 4. 19:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha genetika akkor semmit nem tehetsz, sminkkel el lehet fedni, de előtte azért egy bőrgyógyászt meglátogatnék
2023. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat
2023. ápr. 4. 20:22
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]



Egy picit jobb ?

Bal oldalon mostani kep,jobb oldali ma delelott.

Ha nem is lett sokkal vilagosabb,en úgy latom hogy nem olyan duzzadt es már annyira nem is rancos.

Vagy bekepzelem?

2023. ápr. 5. 21:50
 10/18 A kérdező kommentje:
Szemöldököm ne nezzetek! :D
2023. ápr. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!