Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjam fent a...

Mennyi ideig hagyjam fent a festéket?

Figyelt kérdés
A doboz szerint a hatóidő 30p. De én kicsit lassan vittem fel. Vagy 20 percig mókoltam vele, mire kész voltam. Váll alá érő hajam van. Nagyjából a töveknél már fent volt 10 perc után, de nem volt elég a festék ezért még bontottam egy másik csomagot, az főleg a halántékra és a hosszra került. Akkor is várjak innentől még 30 percet? Vagy most már csak kevesebbet, mondjuk csak 20-at? A lényeg, hogy nem akarom, hogy befeketedjen a sötétbarna szín. Köszönöm!
2023. ápr. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
A sötétbarna feketének fog látszani, nem barnának. Másrészt nem a szín miatt kell betartani a hatóidőt hanem amiatt, hogy ne roncsolja a hajadat a festék. De a felvitel után kell számolni a hatóidőt, a 20 perces festés nem vészes
2023. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mivel nem kaptam választ időben, így a kettő verzió között félúton hagytam hatni, azaz 25 percig. Nem lett rossz, sötétben tényleg feketének tűnik, de fényben barnásan csillog, szerintem így színhelyes. 3.10-es. Nem tudom, mikor kell félni, hogy befeketedik, ha túl sok, vagy ha túl kevés ideig van fent a festék?
2023. ápr. 4. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, nem a szín miatt kell betartani a hatóidőt, az nem befolyásol semmit. Festéktől függ milyen színnek látszik, de ritka mikor a sötétbarna barnának látszik nem feketének.
2023. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!