Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor tudom elérni a sötétebb...

Mikor tudom elérni a sötétebb árnyalatot? Meddig hagyjam fent a festéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Vettem sötétszőke hajfestéket(a dobozon jóval sötétebb,mint a hajam).Szeretném,ha erre a sötétebb szőkére fogná be,de a dobozon csak az van,hogy attól függően kell az időt megválasztani,hogy milyen intenzitású színt szeretnék.Ahhoz,hogy sötétebb legyen a szőke festék esetében korábban vagy később kell lemosni?Logikus lenne,hogy később,de úgy tudom a szőke színeknek van világosító hatásuk.

Ha van tapasztalatotok,légyszi írjátok meg!Köszönöm!


2011. ápr. 13. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hűűűű

Pont az ilyen sötétszőke árnyalatokkal jártam úgy, hogy sötétbarna lett a végén. Sötétbarna, nem sötétszőke. Úgy néztem ki mint egy kripta szökevény(!) Tudnál linkelni képet a hajfestékedről, és tudnál mutatni egy képet, hogy kb. milyen szőke lehet most a hajad? Akkor többet tudnék segíteni...

2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazából nekem nem lenne baj,ha kicsit barnább lenne(olyan mint a dobozon)

[link]

a valóságban másabb színe van a dobozon,nem ilyen szürkés,de hasonló,szóval ez inkább olyan szőke-barna közti átmenet.

az én hajam szőkített,szóval ki van már kopva,de vmi ilyesmi csak jóvsl világosabb és mivel kopott egy kicsit sárgás,amit nagyon nem szeretek.

2011. ápr. 13. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből bizony sötétbarna lesz. Szerintem sötétebb is lesz mint ami a dobozon van. Szerintem fél óránál tovább ne hagyd.
2011. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!Tényleg nem baj,ha barnásabb lesz,unom már a szőkét,de egy igazi barna színt nem akartam bevállalni :)
2011. ápr. 13. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
30 perc szerintem meximálisan elegendő lesz, nekem festett világos szőkéről lett múlt héten befestve ilyesmire csak másik festékkel, szép világosbarna lett, 30 perc kellett.
2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!