Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg beválik minden...

Ez tényleg beválik minden testrészen?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megvenni intim területen való használatra? Vagy csak egy újabb nagy lehúzás?


2023. márc. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani vastag, erős szőrt nem fogja ledörzsölni. Használtam ilyet, semmivel sem jobb, mint ha borotválnád magad.
2023. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ez egy kinzas :D


Nemhogy intim teruletre, de a labadra se fogod tudni hasznalni. Nyilvan azert, mert ezzel a szort dorzsolod le, igy mukodik. Csak a szorrel egyutt a borodet is viszi...🙈

2023. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😀 Gondoltam hogy nem olyan nanotechnológia ez. Férfi vagyok és ágyéknál alul a comb belsőnél kellene szőrteleníteni, mert szőrös, nem is az hogy sűrűn szőrös hanem hosszú szőrszálak és nagyon macerás lenne magamnak borotválni és ugye a borotva max 2 nap és utána szúr. Gyanta azon a területen szóba se jöhet, mert felszakadna a bőr. Kozmetikushoz meg nem szeretnék menni, kifeküdni ott mint egy szülő nő.
2023. márc. 31. 07:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennyi beteg embert itt...


[link]

2023. márc. 31. 10:23
 5/7 Laylah ***** válasza:
Vettem anno hasonlót, próbáltam a karomon és a lábamon. Kb. égési sérüléseim lettek, de a szőr az maradt.
2023. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább próbáld ki a cukorpasztát.

Előtte a bőrt jól mosd le szappannal. Szivaccsal is átdörzsölheted - finoman. Akkor tapad jól a szőrhöz a gyanta, ha minden zsiradékot eltávolítasz.

Gyantázás után ezt értelemszerűen majd pótolod.


[link]


[link]


[link]

2023. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6, köszi!
2023. ápr. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!