Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beválik ez a módszer?

Beválik ez a módszer?

Figyelt kérdés
Hajszárítás után eléggé száraz szokott lenni a hajam és láttam a tiktok nevű alkalmazásban hogy beválik ez a tojásos megoldás. Szerintetek?

2021. máj. 7. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tojásos megoldás alatt tojás pakolásra gondolsz? Az elég jó, bár csodát nem kell várni tőle. Illetve nagyon fontos, hogy alaposan és hideg max langyos vízzel öblítsd le, másként rántottával lesz tele a hajad :D

Btw, nekem ezt a szárazság problémát megfelelő hővédő és hajolaj oldotta meg.

2021. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tojást hajmosas előtt kell használni. Nekem amúgy ezek az olajos akármilyen pakolások nem váltak be. Alig bírom kimosni és ugyan ott vagyok mintha semmit se kentem volna rá.


Ami részben megváltás az az, hogy langyos-hideg levegőn van a hajszárító. Szárítás előtt pedig pantenol habot használok hajvegapolokent.

A tiktok és egyéb oldalakat pedig felejtsd el(szépségapolasi vonalon legalábbis). Csak hülyeség van rajta.

2021. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2021. máj. 8. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!