Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha levágom a sarkamról a...

Baj ha levágom a sarkamról a bőrt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van erre pl. reszelő. De olyan vastag, hogy megőszülök, mire azzal lereszelném. Ezért inkább jó éles tapétavágóval szoktam lehántani. Arra figyelek, hogy ne vágjam be túl vastagon. Olyan 2 mm vastag réteget szoktam lefaragni a sarkam hátsó éléről.

Nincs berepedve, meg semmi problémám nincs vele, csak zavar, hogy olyan vastag és érzékelten lesz ott a bőröm. Ha levágtam, 1-2 hónap alatt vastagodik megint vissza. Akkor megint le szoktam vágni.


2023. márc. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Áztatás után cserélhető pengés retro borotva.
2023. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vágod túlságosan mélyre nem probléma
2023. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vágd és ne is reszeld. Szalicil savas hámlasztó a legjobb. Csak bekened, hagyod hatni majd ledörzsölöd a felesleges bőrt.

A pengés módszer eléggé veszélyes.

2023. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!