Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehe a sarkamról a...

Mivel lehe a sarkamról a bőrkeményedést megszüntetni?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy van olyan sarokra való kő, mert attól kiráz a hideg, minden ilyen féle dörzsöléstől, még a gondolattól is:S
2010. márc. 22. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor továbbra is szenvedhetsz a bőrkeményedéstől. A bőrkeményedést csak úgy lehet eltávolítani, ha előbb felpuhítod a bőrt, aztán habkővel vagy sarokreszelővel levakarod a felesleges bőrt.
2010. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is csak megerősíteni tudom az előttem szólót. csak úgy lehet :D
2010. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon jó a Ped-Egg, ezzel gyorsan el tudod az összes börkeményedésst távolitani
2010. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a mamától tanultam egy praktikát: ecetes zokni. Akár egész éjjelre is rajtad lehet, bár elég kényelmetlen, mert valami nejlont is rá kell húzni, hogy a takarót ne kend össze, de márts rendes ételecetbe egy zoknit, csavard ki és húzd a lábadra, legalább 2-3 órán át így legyél. Nem kell dörzsölgetni, el fogja távolítani az elhalt bőrt. Megmosod alaposan és kész.
2010. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
@ utolsó: ez nem vicc? Ha tényleg müködik, akkor biztos ki fogom próbálni!
2010. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok csak ki az ecetes dunsztolást, reggelre érdekes dolog fog történni, és nem éppen pozitív értelemben. De tényleg próbáljátok ki! És tessék rendesen rákötni azt a nejlonzacskót! :) :P
2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, nálam bevált. Ha nagyon érzékeny a bőröd, akkor ne hagyd túl sokáig rajta, nehogy kipirosodjon. A bőrkeményedést pedig el fogja távolítani, hidd el.
2010. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!