Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem marad szürke a hajam?

Miért nem marad szürke a hajam?

Figyelt kérdés
Bármit próbálok egy mosás után kiszőkül. Szőkítő + oxival leszivjük, akár a (legerősebbel is) leszívja a hajat majd ráfestünk és tök jó színe lesz de sajnos 1 max 2 mosás után már szőke. Fodrász kellékesben vettem egy drága festéket de attól lila lett konkrétan. Egy olcsóbb festékkel festjük hamvas szürke árnyalatra de sajnos kikopik. Bármi amit eddig használtam ettől csak gyengébb volt. Mi lehet a probléma? Tudtok jó festéket ami tartja a színét? Fehét vagy hamvas szürke a cél. világosbarna hajam van alapból, nem túl hosszú. F22

2023. márc. 7. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Jó, de milyen a sampon? És a víz amivel mosod?


Mert ha forró vízzel és head&shouldersel mosod, akkor nem csodálkozom.

2023. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem forro vizzel azt annyira nem birom. Sima meleg vizzel es valami random samponnal. Van hamvasitosom is de nem sok valtozast veszek eszre
2023. márc. 7. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a sampon lesz a ludas. A legtöbb kommersz sampon durván kiszed mindent a hajadból.


Szőke hajra való sampon kell rá, és max langyos víz, de hűvös jobb lenne.


A szürke az egyik legkényesebb hajszín, nekem egyszer volt csak, de voltam már zöld, kék, lila, pink, amit akarsz. A szürkénél bármilyen más féltartós hajszínnel egyszerűbb volt az élet.

2023. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oh értem, milyen sampont tudnál ajánlani?
2023. márc. 8. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőke hajra valót nézz
2023. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!