Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szurke marad a sminktetovalaso...

Szurke marad a sminktetovalasom? (bovebben lenn! )

Figyelt kérdés
Kb egy hete ccinaltak a tetovalasomat, amely a szemoldokomon keszult..a kozmetikusom aki keszitette azt mondta, hogy napi egyszer kenjem be akkor sem hadjam rajta tovabb mint 10perc. Ido kozben vegig kerdeztem az ismeroseimet, hogy ok hogyan kellet csinaljak? Mind azt mondta, hogy allando jelleggel rajta volt a krem egy hetig. A problema csak ott van, hogy egy kis drab a sebbol leesett es az eredetileg sotet barnara csinaltatott szemoldokom ott szurke arnyalatban pompazik. Arra is kivancsi lennek, hogy az egy honapos kotelekzo korrekcio utan javul-e ki a szin vagy pedig ez annak a kovetkezmenye, hogy nem volt eleg a "napi 10 percnyi kenegetes"? Nagyon szepen megkoszonnem, ha valaki jart mar hasonlo helyzetben vagy pedig tudja, hogy jot ajanlottak vagy sem.

2013. márc. 29. 19:54
 1/1 anonim válasza:

Amikor nekem készítették a szálazott szemöldök tetkómat, akkor nekem is folyton kennem kellett, nem szabad engedni, hogy kiszáradjon a seb. Valószínűleg nem volt elég az a napi pár perc kenegetés, ezért nem pörkösödik rendesen.

Sokan azt mondják, hogy kellhet egy kis idő, míg a színek előjönnek, azaz pigmentálódnak a bőrben, és elnyerik végső színüket, de nekem pl. azonnal a barna látszott. Remélem korrekció után javul a helyzeted! Szorítok! :)

2015. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!