Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tudd ajánlani jó...

Valaki tudd ajánlani jó skincare cuccokat?

Figyelt kérdés
Igazából az ár nem annyira lényeg de valami kell amitől teljesen tiszta lesz az arcom

2023. febr. 22. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Revox, és az Elny's lab termékeit csak ajánlani tudom. A garniertől a micellás vízet, és a tonikot tudom ajánlani (eddig ezeket használtam és jók), míg niveából arckrémeket. De ha tudom milyen bőröd van, könnyebben tudok segíteni ebben.
2023. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, normálisnak mondanám van amikor száraz, használom a Ceravenek a Moisturising Lotion for Dry tó very Dry skin crémét ilyen kék dobozos, meg a SA smoothing Cleansert is de az már nagyjából kifogyott és szerintem akkor szép volt a bőrőm de nem az a teljesen tiszta most viszont téli vagyok patanásokkal a homlokomon főleg ilyen picikel és van olyan akinek bőr színe van de teljesen tisztát szeretnék elérni :(
2023. febr. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!