Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az IMAGE skincar...

Mit gondoltok az IMAGE skincare kozmetikumokról?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy drága
2021. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nme éri meg a hatóanyagok miatt?
2021. jún. 22. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Most először az a kérdés, hogy mire szeretnéd használni, vagy mit szeretnél venni?
2021. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Jó féle kozmetikumok csak drágák
2021. jún. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Hat taplalni szeretnem a borom ill apolni.. amire valok a kozmetikumok hat mire?
2021. jún. 22. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit ajanlotok akkor helyette?
2021. jún. 22. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Velem tényleg csodákat tett!


9 éves korom óta vagyok pattanásos, ami 13éves koromban hatalmas cisztás aknévé manifesztálódott. Rengeteg gyógyszerrel akkor alább hagyott, majd újra és újra pattanásos lettem. De az a mély, lila gubós fajta jött meg hozzá sok kisebb is.

Voltam midenféle kivizsgáláson, diétákat, mindenmentes étkezést is követtem, tényleg mindent megtettem. Az arcomra a bőrgyógyász írt kencéket, de semmi, és patikai márkák sem segítettek.


Aztán elkerültem egy Image szakemberhez, tavaly októberben, és azóta gyönyörű a bőröm! PEdig beteg is lettem, meg is vagyok viselődve, de az arcom nagyon szép. HÁmlasztókezelésekkel kezdtünk, és minden nap azt használom, amit a kozmetikus előírt.


Az én zsíros, aknés bőröm, mint kiderült, nem is zsíros igazából, inkább érzékeny és gyulladásra hajlamos. Most nagyon rendben van!


Az nagyon fontos, hogy ne magatok rendelgessetek, hanem bízzátok magatokat egy Image szakemberre, és ő válassza meg a rutinotokat!! Én kapásból az aknéra való termékeket akartam volna, de a kozmetikusom inkább a gyulladásra és érzékenységre fókuszált, és lám igaza lett.


Nagyon drága egy egy beruházás meg a hámlasztókúrák, de számomra minden pénzt megér, mert én aztán tudom milyen érzés bujkálni az emberek elől, meg sírva nézni a tükörbe.


Félévente vásárolok be a termékekből, kb addig tartanak ki, ekkor olyan 80ezret költök, ez havonta lebontva kb.12-13ezer forint.

Kozmetikushoz nem kell havonta járni, évente egy, 6alkalmas hámlasztókúra+otthoni ápolás is elegendő.

Persze aki megteheti, ajánlott gyakrabban is ellátogatni, de már ez is amit írtam, csodálatos eredményekre képes.


SZóval ÉN nagyon ajánlom, egy esélyt feltétlenül adnék neki a helyedben :)

2021. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!