Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitamint ajánlotok,...

Milyen vitamint ajánlotok, töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Tehát, a hajam a vasalás miatt kb 7-8 éve töredezett, vékonyszálú.

Hajsználok rá haj olajat, hajvitamint (mivolis haat vital komplex-et) nem rég neztem el szedni, mert mistanabán kezdett el zavarni, hogy akarmennyire növesztem, vagy levágom a hajam csak töredezeik és töredezik. Tehát örömmel elfogadom bármilyen tippet, mi segíthetne. Válaszaitokat előre köszönöm❤️



2023. febr. 18. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A vitamin semmilyen problémat nem fog megoldani. Max annyit érsz el vele, hogy több babahajad lesz. Dussag szempontjából nyilván nem utolsó szempont, de amire te szeretnéd, arra hatastalan.


Amire szükséged lesz az egy jó hajapolasi rutin.

-sampon

-hajmaszk(ez lehetőleg keratinos/proteines legyen)

-balzsam/kondicionáló

-un. Blow out krém, mint pl az olaplex 6 és az ehhez hasonló termékek.

-olaj

-jó minőségű fésű(én a tangle teezer wet detanglert valaszottam, mert nyeleset szerettem volna és talán 1 éve csak ezt használom).


Az én hajam is tönkre volt menve és ettől a rutintol 1 év alatt jött helyre, mellette meg rendszeresen vagattam pár centiket a végéből.


A sorrendet is ennek megfelelően tartsd. Lehet, hogy maszk nem kell minden mosáshoz ezt majd úgyis látni fogod, hogy mi sok, mi kevés.


Termékekből én azt javaslom, hogy ha mind nem is, de legalább a maszk legyen professzionális. A többi lehet drogériás. Ha meg a drogériában nem találsz olyat ami jó, akkor marad az is professzionális(sampon esetén meg lehet próbálni a gyógyszertári vonalat).

2023. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és ami a legfontosabb, hogy óvatosan lentről felfelé haladva fesulkodj és ha hosszú a hajad a fonashoz, akkor minél többször legyen lazán befonva(éjszakára főleg).

Ezen kívül ne dörzsöld durván a vizes hajad meg ilyenek.

2023. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vitamin kell neked, hanem jobb hajvasaló, vagy egy fodrász, aki elmondja, h mit lehet és mit nem.
2023. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!