Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú töredezett hajrá...

Vékonyszálú töredezett hajrá mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Rengeteget vasaltam régebben a hajam és nagyon eltöredezett úgyhogy le vágattam most a vállam alá ér de szeretném növeszteni viszont borzalmasan hamar törik kb 3 hete voltam fodrásznál de már el van töredezve emellett még szálkás is. Milyen hajápoló szereket/ cseppeket ajánlanátok amivel helyre lehet hozni egy kicsit a hajam? Akár házi akár bolti / gyógyszertári és ne menjen rá az utolsó fillérem is.

Illetve milyen vitamint vegyek a gyógyszertárban a belső táplálás érdekében?



2017. okt. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kapni komplex hajvitaminokat, azokból válasszál.

2017. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezeket a hajvitaminokat nem csak 18 éves kor felett lehet szedni? Mert már akartam venni csak rá volt írva hogy 18 év alatt nem ajánljál. 16 vagyok
2017. okt. 4. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fested-e a hajadat. Mindenesetre, vitamin és rostdús ételeket ajánlok, megfelelő mennyiséget aludj, igyál sok folyadékot.

Kívülről pedig olajokkal tudod erősíteni. Pl. ha veszel egy extra szűz olíva olajat (kis üveg 1000 ft kb.) az sokáig elég, és hetente vagy kéthetente egyszer bekened vele a fejbőrőd és hajad, majd ugyanúgy megmosod. A ricinus olajtól is nagyon jó, gyógyszertárban lehet kapni, párszáz forint, ugyanúgy működik mint az olíva. En 2 órát azért rajta szoktam hagyni a hajamon.

Sok sikert a növesztésben!

2017. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam festeni. Igen a ricit én is használom de nekem annyire nem válik be ugyan úgy szálkás tőle a hajam.
2017. okt. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!