Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik sampon vált be...

Nektek melyik sampon vált be töredezett hajra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sampon csak arra való hogy a zsírt meg a koszt kiszedje a hajadból...ettől biztos nem fog helyre jönni a hajad ha azt várod. Erre valók a balzsamok pakolások hajvégápolók olajos pakolások...
2017. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. És a sampont csak a fejbőrre kell felvinni, nem az egész hajra.
2017. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sampon tisztításra való, a töredezett végeken már csak az olló segít. A további töredezést úgy tudod megelőzni, hogy minden hajmosásnál használsz balzsamot, a hajadat lehetőleg nem szárítod és nem is vasalod, valamint nem kensz/fújsz rá ezerféle formázó vackot.
2017. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem elég száraz és kusza a hajam.

Nekem a "GARNIER ULTRA DOUX PROVENCE LEVENDULA & RÓZSA" vált be úgy, hogy ettől nem száll hanem jó az esése és már egy jóideje nem kellett fodrászhoz mennem töredezettség miatt. A Syoss is ilyen.

De igen, a sampon nem megoldás rá, de ez nekem pl nagyon jó HATÁST adott.

2017. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!